• Новини

  Про результати проведення екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч»

  Відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, річного плану роботи закладу з метою виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей та учнівської молоді стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи в учнівських колективах закладів загальної середньої та дошкільної освіти, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства, в рамках екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч» у період з 24 квітня по 28 квітня 2023 року у комунальному закладі «Вінницький технічний ліцей» відбулися різноманітні заходи.

  Зокрема проведено:
  -Виставку літератури на екологічну тематику у вестибюлі ліцею «Ми творимо планету власноруч» (Головащенко Таміла).

  – Екологічні ігри та вікторини у групах ФМН-4, ІТН-4, ІТР-2, ІТН-2. Виступи учнів-членів МАН України, переможців обласного етапу конкурсу Левіт Єлизавеим (ІТН-2) та Дмитришеної Поліни (ІТР-2) (вчитель біології Полєшко Руслан)

  – Kahoot з теми: «Червона Книга України» (ОСБ-2) (вчитель біології Ваколюк Тетяна)

  • озеленення території закладу учнями груп ТПН-4 та ОСБ-2 – висадили у відкритий грунт цибульки тюльпанів, нарцисів (вчитель біології Ваколюк Тетяна)

  – Екологічну гру «Сліди людини на планеті»  в групі ОСБ-3 (класний керівник Киналь Анна)

  -Позакласний захід, що сприє зацікавленню вивчення хімії в школі, «Хімічна абетка», на якому повторили основні класи неорганічних сполук, розвинули творчі здібності, «Друге життя паперу», де виготовляли посуд з паперу,  який був у вжитку (гр. ІТН-3-Б (вчитель Нікітченко Лілія)

  • За підсумками екологічного марафону оформлено фотоколажі «Буду я природі другом». Кращі роботи надали учні групи група ФМН-2 Ліза Шауро та Анна Гунченко