• Новини

  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек “Вірю в майбутнє твоє, Україно”

       Рідна Україно! Ти дорога усім нам. Для кожного твого сина і доньки немає землі милішої від твої, на якій він народився і живе. Ми віримо, що минуть тяжкі часи, і Україна відродиться для новітньої слави, для щастя. Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!

  День бібліотворчості.

  Майстер-клас “Птах перемоги”

  Вивчеємо історію рідного краю

  Екскурсія до Державного архіву Вінницькох області.

 • Новини

  “ОСБ-3 не творять, а витворяють!”

  Це була наша перша поїздка класом під вже легендарним девізом “ОСБ-3 не творять, а витворяють!”
  Ми вирушили рано вранці, сповнені надій та очікувань на незабутні враження. Вже при наближенні до Івано-Франківщини ми зачаровано розглядали у вікна автобуса мальовничі горби, вкриті лісами, на які хтось ніби пролив фарби всіх відтінків – від яскравого зеленого через жовтогарячий, червоний до синьо-фіолетового. А потім був водоспад Пробій у Яремчі
  Той самий водограй, оспіваний Володимиром
  Івасюком! Стоячи над ним, спостерігаючи за золотою заметіллю листочків над водою, ми відчували себе героям фільму-казки!
  А далі – більше! Стежки Довбуша, чани, водоклаб, підйом на гору Буковель, розваги на полонині “Перці”, подорож на джипах до каньйону та легендарної гойдалки у міжгір’ї – все залишало в нас нові незабутні враження про прекрасну українську природу та її щирих і працьовитих людей!
  Я думаю, ми ще довго згадуватимемо цю подорож! Вона стала найкращою пригодою нашого класу!

  Стежками Олекси Довбуша

  “Ми зустрінемось з тобою біля водограю….” Водоспад Пробій, Яремча

  Привіт з Буковелю!!!

  Полонина “Перці”!!!

  Каньйон Чемегівський

  Куди привезли нас джипи?

  А тепер з гойдалки – в політ над горами!

   

   

   

   

   

   

 • Новини

  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!»

  З 1 до 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно в нашому закладі проводиться Всеукраїнський місячник бібліотеки ліцею .

             Україна!.. Це слово з глибокою шаною й гордістю промовляють справжні сини і доньки України. Україна — це історія народу, який упродовж багатьох років боровся за свою свободу й незалежність. Це її славні лицарі й сини: Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Устим Кармелюк, які віддали своє життя за щастя народу. Це відомі всьому світові діячі української культури: Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Олесь Гончар, Олександр Довженко, Микола Лисенко, Марія Заньковецька, Павло Загребельний, Катерина Білокур, Ліна Костенко та багато інших.

  У 2014 році росія окупувала Крим і розпочала війну на Донбасі, а 24 лютого 2022 року російська армія розпочала широкомасштабне вторгнення на територію України. Вже дев’ять років український народ дає відсіч агресору і мужньо бореться за відновлення своєї територіальної цілісності, за збереження своєї незалежності і суверенітету. Ця війна вже забрала тисячі невинних життів, розлучила сім’ї та знищила багато надбань, які були побудовані століттями. Війна в Україні – це біль для кожного громадянина країни. Однак, незважаючи на все, український народ продовжує боротися за свою свободу та незалежність. Ми продовжуємо жити в умовах війни, проте дух нації не зламаний.

  Видатний український педагог В. О. Сухомлинський рекомендував розпочинати виховання з дитинства, адже це найважливіший період людського життя. Він зазначав: „У дитинстві починається тривалий процес пізнання – пізнання і розумом, і серцем – тих моральних цінностей, що лежать в основі моралі: безмежної любові до Батьківщини, готовності віддати життя за її щастя, велич, могутність, непримиренність до ворогів Вітчизни”. Молоде покоління має не тільки ідентифікувати себе з українським народом, а й прагнути жити в Україні, захищати та розбудовувати свою країну, служити Вітчизні на шляху її національного демократичного розвитку, вірити в її світле майбутнє. Саме віра займає важливе місце в житті людини. Завдяки вірі людина може залишатися оптимістом навіть у найскладніші моменти життя, сподіватися на краще майбутнє, навіть коли на нього абсолютно немає шансів. І ми віримо, що в цій запеклій боротьбі Україна переможе! На нашому боці правда, справедливість і добро! Нас підтримує увесь цивілізований світ. Ми мріємо про те, щоб Україна була однією з найрозвиненіших держав у світі. Щоб у країні запанували мир, злагода й добробут. І ніхто не наважувався зазіхнути на територію нашої Батьківщини. Український народ має всi пiдстави пишатися тим, що його Батькiвщина не раз переживала днi могутностi й слави, мала справдi легендарних героїв, мужньо долала найважчi випробування. I потiм вiдроджувалась, виростала з руїн, виховувала новi поколiння закоханих у рiдну землю лицарiв правди й волi. Неможливо на сьогодні уявити справжнього інтелігента, громадянина української держави, який би не був патріотом України. Утвердження громадянських цінностей, виховання почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції є одним із найважливіших пріоритетів закладів освіти. До цієї важливої місії долучаються і шкільні бібліотеки.

  З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник  бібліотеки ліцею відбуватиметься під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!