• Новини

  Захід «Соборна мати Україна –  одна для всіх, як оберіг!»

  20 січня 2023 року  у Вінницькому технічному ліцеї відбувся, присвячений Дню Соборності України.

  День Соборності – свято України, яке відзначається щорічно 22 січня        в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.

  Слово соборна означає об’єднана, згуртована, нероздільна, вільна Україна. Саме сьогодні в ці нелегкі часи ми маємо, як ніколи, проявляти свою любов до рідної Батьківщини. Саме сьогодні, коли розпочата неоголошена війна проти цілісності, незалежності, волі, свободи українців.

  У цей складний час ми повинні згуртуватись, бо тільки в єдності запорука нашої Перемоги. Справжніми національними легендами України стали стійкі  захисники  Маріуполя, відважні бійці полку «Азов», хоробрі солдати та офіцери Збройних сил України та інших військових формувань, військові льотчики,  мужні солдати та сержанти, доблесні командири та бійці територіальної оборони і добровольчих формувань, сміливі нацгвардійці та відчайдушні рятівники,  фахові медики, які рятують воїнів на передовій, невтомні волонтери.

  Мабуть, у нас, в Україні немає жодної байдужої людини, яка б не допомагала нашим захисникам та захисницям на фронті, підтримувала  постраждалих переселенців, співчувала  людям,  чиї близькі та рідні загинули чи поранені під час ракетних ударів рашистів.

  Ми усвідомлюємо, що всі ми – єдина частина нашого народу і без нас усіх немає ні народу, ні країни, ні історії, ні  сьогодення, ні майбутнього.

  Україна – це земля, де ми народилися і живемо, де жили наші предки, наші батьки, де живуть і будуть жити наші діти. Україна – це наша мати Батьківщина!

  Як сказав ще у I столітті нової ери римський державний діяч та філософ Цицерон: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя!».

   

 • Новини

  День Соборності України

  22 січня 1919 року на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

  Возз’єднання українських земель навічно увійшло в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

  День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель.

  Бажаємо усім українцям міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та сильної віри у гідне майбутнє нашої країни!

  22_січня_2023_інформатеріали

 • Новини

  Факультет Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба запрошує учнів нашого ліцею до вступу у Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

  Детальніше на сторінці “Профорієнтації здобувачів освіти” (натиснути тут)