• Новини
  Щиро вітаємо Бондарчука Дениса, учня групи ІТН-2 та Білоус Анну Анатоліївну, вчителя фізкультури з перемогою у змаганнях з легкої атлетики за програмою Гімназіади серед закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2023-2024 н.р. з таких видів програми:

  1. стрибки у довжину – І місце (6.10 м)

  2. стрибки у висоту- ІІІ місце (175 см)

  Пишаємося Вами.
  Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини спортивного олімпу

 • Новини

  Кожен виступ ЛВ(Літературної вітальні) — це джерело незабутніх вражень. Дякуємо Наталії Дейнеці та її гуртківцям-артистам, що занурили нас у магічній світ театру та перенесли в Англію початку ХХ століття. На сцені ожили герої «Пігміліона» Бернанда Шоу.
  Глядачі одержали масу позитивних емоцій та зробили висновок: таки мова має значення, бо робить людину людиною з почуттям власної гідності.

 • Новини

  У рамках інформаційно-просвітницької акції «Про що мовчать підлітки» ліцейний омбудсмен Володимир Нікольський та міський омбудсмен Максим Бевза провели просвітницькі виступи з обговоренням з метою формування навичок безпечної поведінки підлітків, соціально-психологічних компетентностей, сприяння розвитку культури комунікації та міжособистісних відносин для учнів 8-9 класів.

 • Новини

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Вінницький технічний ліцей»

  оголошує набір у 7, 8, 9, 10 класи 

  фізико-математичного (8, 10 класи), 

  інформаційно-технологічного (8-10 класи), 

  економічного (8-9 класи) профілів

  З 15 травня по 9 червня 2024 року можна подати заяву ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

   Для цього потрібно заповнити реєстраційну гугл-форму за посиланням:

  Фото  грамот та дипломів (за наявності) надіслати на електронну пошту: kio19728@gmail.com.

  Вступні випробування відбудуться 12 червня о 10.00 годині, співбесіда (для переможців олімпіад) 12 червня о 09.00 годині 

  Питання можна надсилати на електронну пошту: kio19728@gmail.com

 • Новини

  «Україна понад усе!»- саме під таким гаслом відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Програма І етапу гри передбачала змагання та конкурси у таких видах:
  “Впоряд” (конкурс строю та маршової пісні);
  “Смуга перешкод” (туристсько-спортивні змагання);
  «Рятівник» (перевірка теоретичних та практичних знань щодо надання першої долікарської допомоги);
  «Відун» (інтелектуальне змагання з історії України);
  «Візитівка рою» (дистанційний конкурс представлення роїв);
  «Стрільба» (виконання стрільб із пневматичної гвинтівки);
  «Фізична підготовка» (змагання з підтягування на перекладині);
  «Пластун» (етап показових майстер-класів з навичок виживання в природі).

  Вітаємо рій «Українське козацтво» з почесним третім місцем серед 26 команд старшої вікової категорії, а також за зайняті призові місця в окремих видах змагань, а саме:
  І місце – “Фізична підготовка”;
  ІІІ місце – “Візитівка рою”.

  Висловлюємо щиру подяку Невесенку Олегу Анатолійовичу, керівнику команди, вчителю Захисту України та Антонюку Євгену Володимировичу, керівнику військово-патріотичного гуртка, вчителю суспільних дисциплін за підготовку переможців
  Пишаємо Вами та бажаємо впевнено крокувати до нових перемог! Слава Україні!

 • Новини
   У понеділок, 29 квітня, відбувся профорієнтаційний тренінг “Пірнай у світ професій” від проєкту “SkillForge” для учнів 8 та 10 класів.
  Під час нього підлітки дізнавалися більше про різні професії, мали змогу поспілкуватись з професіоналами у своїй сфері та розпитати про все, що їх цікавило. Учасники відчули всі переваги живого спілкування з експертами своєї справи: актором, власницею свого б’юті салону, журналісткою, хореографом та з представниками поліції.

  Проєкт SkillForge створений у межах програми UPSHIFT, яку у Вінницькій області реалізує ГО “ВільнОсвіта”, за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.

 • Новини

  Вітаємо команду ідейних, активних, свідомих та патріотичних ліцеїстів Максима Ярмолинського та Володимира Халамана, учнів групи ФМН-4, які стали переможцями міського конкурсу учнівських екологічних ініціатив «Ековектор- 2024»
  Хлопці представили громаді проєкт “Незламний екочипс”, метою якого є виготовлення корисних снеків для учнівства та війкових з екологічно чистих овочів та фруктів.
  Щира подяка Антонюку Євгенію Володимировичу, вчителю історії;
  Ваколюк Тетяні Михайлівні, вчителю біології;
  Мацері Ірині Василівні, практичному психологу;
  Щорсу Вадиму Володимировичу, педагогу – організатору ліцею, за підготовку переможців
  Пишаємося Вами, бажаємо вдалої реалізації цього проєкту та нових крутих екоідей

 • Новини

  Вітаємо команду групи ФМН-1 з ПЕРЕМОГОЮ у відкритому чемпіонаті міста з гри ЕРУДИТ-КВАРТЕТ на призи міського голови серед шкільних команд. Подяка класному керівнику-Тетяні Михайлівні Ваколюк за організацію команди.

 • Новини

  26 квітня 2024 року відбувся благодійний ярмарок “Назустріч Великодню”. Усі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ! Наша мета – автомобіль, для випускників нашого ліцею, які боронять Батьківщину на Сході України. Збір продовжується до досягнення мети. На зараз маємо понад 51000 грн. Найщиріша подяка всім колегам за організацію та проведення. Особлива подяка учнівським та батьківським колективам за їхню небайдужість та підтримку наших ліцейних ініціатив. Разом до перемоги! Слава Україні!