Соціальне шкільне підприємництво – фотостудія «Black Cherry»

Шкільне ж підприємництво є копією звичайного «дорослого» підприємництва (підприємницької діяльності) з повноцінною структурою, доходом, витратами, прибутком та відповідальністю [9]. Різниця полягає тільки у тому, що підприємцями є учні, а діяльність відбувається у стінах школи або іншої освітньої інституції. Таке шкільне підприємство теж може бути соціальним, якщо вирішить ним бути з урахуванням наведених вище критеріїв.

Соціальне шкільне підприємництво – це бізнесова діяльність із вирішення локальних або глобальних соціальних проблем учнями закладу освіти (школи, коледжу, технікуму тощо) за сприяння старшого куратора (учителя, підприємця, одного з батьків), яка включає в себе виробництво і продаж товарів або послуг.

Візія

Ми дивимося на світ через об’єктив фотокамери, що дозволяє нам зберегти унікальні миттєвості життя та відтворити у багатогранному мистецтві фотографії.

 

Місія

Створити найкращий продукт за найвищими професійними стандартами, фінальний результат якого повністю задовільнить бачення клієнта та по-новому відкриє об’єкт зйомки

 

Послуги

– Надання локацій в оренду

– Надання послуг фотографа на студії

– Надання послуг фотографа на виїзд

– Надання послуг зйомки відеоконтенту на студії та на виїзд

– Надання послуг монтажу відео

– Надання послуг аерозйомки

–  Проведення майстер-класів

– Проведення різноманітних  навчальних курсів

– Простір для івентів (до 30 осіб)

 

12 та 13 жовтня 2021 року відбувся перший модуль тренінгу зі соціально шкільного підприємництва, під час якого розглядалися такі питання: розподіл ролей (обов’язків), основні напрямки діяльності фотостудії, бізнес-модель соціально шкільного підприємства, місія і візія та соціальна складова фотостудії «Black Cherry».

На другий модуль, 26 жовтня 2021 року, до нас в заклад завдали:

🤝 німецькі партнери – представниці ChildFund Deutschland e.V. Мілдою та Анною,

🤝 представники School of ME – керівником Артемом Корнецьким та операційним директором, координатором проєкту #studbiz Віктором Конопкіним.

🤝 представниця Департамент економіки і інвестицій Олена Присяжнюк

🤝 експертами з розвитку соціального підприємництва, представниками Future Development Agency Аліною Бочарніковою та Ігорем Арбатовим.