Актуальні сторінки

Корисна інформація

Video-challenge «Що змінить Україну?»

У Вінницькому технічному ліцеї розпочались президентські перегони

1

Детальніше....

Президент ВТЛ Писаренко Антон став фіналістом міського конкурсу «Лідер – 2019»

2 Лідер 20191

Детальніше....

Конкурс «Міс та містер ліцею»

Весна… Передсвятковий настрій… І все завдяки команді президента, яка завчасно спланувала провести 7-го березня конкурс «Міс та містер ліцею». Це була справжня подія для нашого закладу. 

5 Міс

Детальніше....

Проведення тематичних вікторин на уроках біології, хімії, основ здоров’я, медіко-санітарної підготовки

vikt1

Детальніше....

Флешмоб визначення кількості йоду в організмі, проведений згідно наказу №1

флешмоб Визначення кількості йоду в організмі

Детальніше....

Інформація про йод

йодд

Детальніше....

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Фізика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Ковбасюк Ігор Олексійович ІІІ
2 Столяров Андрій Дмитрович ФМН-4 Ковбасюк Ігор Олексійович ІІI
3 Кирилюк Володимир ФМН-3 Томчук Олена Василівна І
4 Кієнко-Романюк Владислав ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІ
5 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
6 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
7 Яловіца Олексій Ігорович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
8 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
9 Мальований Денис Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
10 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
11 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
12 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
13 Ткач Владислав Анатолійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
14 Румянцев Костянтин ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна І
15 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІ
16 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІ
17 Салюк Євгенія Володимирівна ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ
18 Бурма Максим Сергійович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ
19 Янковський Богдан Петрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ
20 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки!

Економіка

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Чумак Богдан Володимирович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна І
2 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІI
3 Телепенко Ігор Юрійович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна І
4 Чебан Олеся Олегівна ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІІІ
5 Марчук Марія Русланівна ІТР-3 Болюх Олена Олександрівна І
6 Явгусішин Богдан Анатолійович ІТН-3 Болюх Олена Олександрівна ІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!

Астрономія

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
2 Вознюк Микола Володимирович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІIІ
3 Завальнюк Максим Євгенович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
4 Столяров Андрій Дмитрович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Вітаємо

Переможців II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!

Англійська мова

№ з/п

 ПІБ учасника Група ПІБ учителя   Місце
1 Кіпреєва Катерина Львівна ІТЕ-2 Галушко Лариса Василівна IIІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

Інформатика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Кривонос Володимир Вікторович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІ
2 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна І
3 Чоботок Владислав Валерійович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
4 Тимчук Денис Віталійович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
5 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
6 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ
7 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
8 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
9 Столяров Олексій Дмитрович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
10 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
11 Ткач Владислав Анатолійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
12 Грачов Артем В’ячеславович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
13 Крикливий Олексій Володимирович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
14 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
15 Мальований Денис Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
16 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
17 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ!

ІКТ

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Завальнюк Максим Євгенович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
2 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
3 Кривонос Володимир Вікторович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІ
4 Чуй Богдан Сергійович ІТР-3 Томчук Олена Василівна ІІ
5 Чабанюк Олександр Володимирович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна І
6 Шевченко Владислав Григорович ІТР-3 Ромейко Інна Едуардівна ІІІ
7 Грінін Андрій Вікторович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
8 Побережний Олександр Петрович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

Математика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Якимчук Марія Віталіївна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІII
2 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна II
3 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІIІ
4 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
5 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
6 Бурма Максим Сергійович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
7 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
8 Коношевський Денис Олегович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
9 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІI
10 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІIІ
11 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
12 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
13 Терещук Кирило Костянтинович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
14 Грачов Артем В’ячеславович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
15 Цегольник Владислав Вадимович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
16 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна І
17 Шрамко Володимр Вадимович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІIІ
18 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна І
19 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
20 Чабанюк Олександр Володимирович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІ
21 Медвєдєв Максим Романович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
22 Кирилюк Володимир Анатолійович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІ
23 Андрійченко Даниїл Сергійович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна IIІ
24 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна ІІ
25 Львов Даниїл Євгенійович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна ІІI

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Українська мова та література

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Парчевська (Берко) Вікторія Віталіївна ЛІН-4 Крамар Валентина Максимівна І
2 Марчук Марія Русланівна ІТР-3 Щаслива Раїса Олександрівна ІIІ

 

Кориcні посилання