• Новини

  Поетичний вечір

  Поезія – велике мистецтво. Кожна людина має поетичне сприйняття життя, але далеко не всі пишуть вірші. Цей дар з`являється в багатьох у дитинстві. Поетична уява мандрує і перевтілює речі, створює взаємозв`язки. Місія у поета одна – одушевлювати в буквальному сенсі, дарувати душу. Більшість поезій беруть початок від щирого кохання. Кажуть, що справжню любов важко описати словами та пояснити. Саме тому в багатьох виливом почуттів стають вірші. Отак і  учениця групи ТПН-4 Дудник Валерія видала свою першу збірку «Зворотній відлік: кохання», у котрій надзвичайно тонко описала почуття, які знайомі кожному. Нещодавно відбувся вечір авторської поезії, де наша учениця презентувала свої вірші. Поетичний талант дає багато , коли  він поєднується з хорошим смаком і супроводжений сильною думкою. Кожен вірш у Валерії став музикою душі. У нашому ліцеї багато учнів пишуть власні поезії, саме тому кожному бажаємо натхнення, подальшого розвитку, сил та енергії.

 • Новини

  Освітня подорож університетами Польщі

  Весняні канікули! Можна і полінуватися Але ж то не про цілеспрямованих і талановитих учнів, які вивчають польську мову. Ось і вирішили ліцеїсти, їхні батьки, учителі польської мови Олена Матвіюк і англійської мови Анжела Липовська поїхати в освітній тур до Республіки Польщі.
  У Львові ми зустрілися з однодумцями з усієї країни і вирушили в подорож. На нас чекали вищі навчальні заклади чарівного Кракова, магічного Вроцлава, затишної Познані та величної Варшави. Під час освітнього туру погода показала нам, якою різною може бути наша країна-сусідка. Ще більшою різноманітністю потішили та вразили презентації університетів, політехнік, вищих шкіл, академій та колегіумів. Одні тільки назви ВНЗ збивають з пантелику. Їхня автономія дає їм можливість диктувати правила, які вони вважають за потрібне. Незмінним залишалося те, що представники закладів радо вітали чисельну групу з України та співчували через війну.
  Велика подяка освітній агенції “StudentWay” за професіоналізм в організації туру. А ліцеїстам бажаємо енергії та натхнення для досягнення поставленої мети.

 • Новини

  Тиждень дитячого читання – 2023

  «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко, серед дітвори!»

  у комунальному закладі « Вінницький технічний ліцей »  Вінницької міської територіальної громади

  проходив з 03.03.2023 по 07.04.2023 року

   Наприкінці березня в усіх дитячих бібліотеках України  щорічно проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традиційно це найбільше книжкове свято року.

   Враховучи рекомендації Національної бібліотеки України для дітей    у Вінницькому ліцеї були проведені такі заходи:

  -Бібліотечний урок “Рідкісні та цінні книги Вінницької ОУНБ ім. В. Отамановського” ( ФМН-2, ІТН-2),

  -«Книга – мандрівка»,

  -Виставка літератури «Слався, величайся, українська книго, серед дітвори!»,

  -Акція “Подаруй бібліотеці книгу”,

  -Книжкова виставка «Скарбничка української літератури»,

  – Урок бібліотворчості «Великодні   писанки» ( ОСБ-1),

  – Круглий стіл «Невмируща історія рідного краю» (ІТР-2),

  – Виставка літератури «Історія рідного краю»,

  – Виставка літератури «Великодні писанки» та  багато інших.