Новини

Освітня подорож університетами Польщі

Весняні канікули! Можна і полінуватися Але ж то не про цілеспрямованих і талановитих учнів, які вивчають польську мову. Ось і вирішили ліцеїсти, їхні батьки, учителі польської мови Олена Матвіюк і англійської мови Анжела Липовська поїхати в освітній тур до Республіки Польщі.
У Львові ми зустрілися з однодумцями з усієї країни і вирушили в подорож. На нас чекали вищі навчальні заклади чарівного Кракова, магічного Вроцлава, затишної Познані та величної Варшави. Під час освітнього туру погода показала нам, якою різною може бути наша країна-сусідка. Ще більшою різноманітністю потішили та вразили презентації університетів, політехнік, вищих шкіл, академій та колегіумів. Одні тільки назви ВНЗ збивають з пантелику. Їхня автономія дає їм можливість диктувати правила, які вони вважають за потрібне. Незмінним залишалося те, що представники закладів радо вітали чисельну групу з України та співчували через війну.
Велика подяка освітній агенції “StudentWay” за професіоналізм в організації туру. А ліцеїстам бажаємо енергії та натхнення для досягнення поставленої мети.