• Новини
  30.03.23 відбулась перша гра із повністю дорослою аудиторією, а саме вчителями “Вінницького технічного ліцею”. Громада Смереківка за 3 раунди змогла дійти до омріяної перемоги, завдяки злагодженій командній роботі та вдало підібраній стратегії з розвитку. Одним із перших постало питання, допомогти власному персонажу чи громаді, проте вже пізніше усі знайшли відповідь, що це пов’язано між собою. Також на рефлексії учасники помітили, що гра буде корисною для виявлення лідерських навичок, розвитку стратегічного мислення і небайдужості один до одного.
  Щиро вдячна усім гравцям за чудову гру!
 • Новини

  Мистецький захід “Живи, Україно!”

  Почуття неподільної любові до України, віру в непереможну силу життя подарували глядачам учасники мистецького заходу “Живи, Україно!”, що відбувся 24 березня 2023 у нашому закладі з ініціативи Наталії Дейнеки, керівника гуртка “Література вітальня”(“ЛВ”).
  І сміх, і сльози, і згадки про чудові традиції українського народу дарували дебютанти – учасники “ЛВ” у виставі за п’єсою М. Старицького “За двома зайцями”. Лилася то ніжна, то до болю сумна пісня. Проникали до самих глибин душі поетичні рядки.
  А під час виступу і “V.I.P. “- танцювальної студії (керівник – Лілія Нікітченко) почуття глибокої ніжності та любові до Батьківщини, віри у незламність нашого народу з новою силою охопили глядачів.
  Весна, любов, перемога, мир, відродження України – НЕМИНУЧІ! З таким настроєм залишали залу учасники заходу.
  “Живи, Україно! Благаю, живи! Без тебе ми – сироти-діти. В молитві сьогодні всі доньки й сини… Як мати, ти змушена жити!”
 • Новини

  Національний мультимедійний тест – 2023

  НМТ-2023: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

  *(інформація взята з офіційних джерел також її можна переглянути на сторінці за посилання – НМТ-2023 та на нашому сайті)

  3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня. 

  Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації.

  Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

  • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.

  Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:

  1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  3. документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

  За потреби додати копії:

  • свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
  • нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
  • документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

  Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

  Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

  Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

  Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

  • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

  Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

 • Новини

  ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад 2022-2023

   

  Вітаємо переможців, призерів та їх наставників

  ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2022-2023 н.р. 

   

   

   

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови 2023

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мови 2023

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнськох олімпіади з фізики 2023

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2023

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2023

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатика 2023

  Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ІКТ 2023