• Новини
  30.03.23 відбулась перша гра із повністю дорослою аудиторією, а саме вчителями “Вінницького технічного ліцею”. Громада Смереківка за 3 раунди змогла дійти до омріяної перемоги, завдяки злагодженій командній роботі та вдало підібраній стратегії з розвитку. Одним із перших постало питання, допомогти власному персонажу чи громаді, проте вже пізніше усі знайшли відповідь, що це пов’язано між собою. Також на рефлексії учасники помітили, що гра буде корисною для виявлення лідерських навичок, розвитку стратегічного мислення і небайдужості один до одного.
  Щиро вдячна усім гравцям за чудову гру!
 • Новини

  Мистецький захід “Живи, Україно!”

  Почуття неподільної любові до України, віру в непереможну силу життя подарували глядачам учасники мистецького заходу “Живи, Україно!”, що відбувся 24 березня 2023 у нашому закладі з ініціативи Наталії Дейнеки, керівника гуртка “Література вітальня”(“ЛВ”).
  І сміх, і сльози, і згадки про чудові традиції українського народу дарували дебютанти – учасники “ЛВ” у виставі за п’єсою М. Старицького “За двома зайцями”. Лилася то ніжна, то до болю сумна пісня. Проникали до самих глибин душі поетичні рядки.
  А під час виступу і “V.I.P. “- танцювальної студії (керівник – Лілія Нікітченко) почуття глибокої ніжності та любові до Батьківщини, віри у незламність нашого народу з новою силою охопили глядачів.
  Весна, любов, перемога, мир, відродження України – НЕМИНУЧІ! З таким настроєм залишали залу учасники заходу.
  “Живи, Україно! Благаю, живи! Без тебе ми – сироти-діти. В молитві сьогодні всі доньки й сини… Як мати, ти змушена жити!”