Новини

Про результати проведення екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2023 рік, річного плану роботи закладу з метою виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей та учнівської молоді стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи в учнівських колективах закладів загальної середньої та дошкільної освіти, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства, в рамках екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч» у період з 24 квітня по 28 квітня 2023 року у комунальному закладі «Вінницький технічний ліцей» відбулися різноманітні заходи.

Зокрема проведено:
-Виставку літератури на екологічну тематику у вестибюлі ліцею «Ми творимо планету власноруч» (Головащенко Таміла).

– Екологічні ігри та вікторини у групах ФМН-4, ІТН-4, ІТР-2, ІТН-2. Виступи учнів-членів МАН України, переможців обласного етапу конкурсу Левіт Єлизавеим (ІТН-2) та Дмитришеної Поліни (ІТР-2) (вчитель Полєшко Руслан)

– Kahoot з теми «Червона Книга України» (ОСБ-2) (вчитель Ваколюк Тетяна)

-Учнями групи ТПН-4 та ОСБ-2 здійснили озеленення території закладу, висадили у відкритий грунт цибульки тюльпанів, нарцисів (Ваколюк Тетяна)

– Екологічна гра «Сліди людини на планеті» (ОСБ-3 Киналь Анна)

-Позакласний захід «Хімічна абетка» на якому повторили основні класи неорганічних сполук, розвинули творчі здібності, сприяли зацікавленню вивчення хімії в школі, «Друге життя паперу» виготовляли посуд з паперу який був у вжитку у гр. ІТН-3 Б (вчитель Нікітченко Лілія)

-За підсумками екологічного марафону оформлено фотоколажі «Буду я природі другом». Кращі роботи надали учні групи група ФМН-2 Ліза Шауро та Анна Гунченко