• Новини

  Ш А Н О В Н I ЖИ Т Е Л I  Г Р О МАДИ !

  Цьогоріч очікусться черговий спалах кору.

  Kip — гостре інфекційне захворювання, високо контагіозне, передаеться повітряно-крапельним шляхом. Захворювання починаеться з високої температури, загальної інтоксикації та нездужання, з явищами запального характеру — біль у горлі, кон’юнктивіт, рясною висипкою. Навіть неускладнений кір перебігае досить важко. Агресивна поведінка вірусу призводить до значного зниження імунітету. В період уявного одужання часто присднуеться вторинна інфекція, що викликас загрозливі ускладнення: гнійні отити, пневмоніі, менінго-паненцефаліти. Згідно офіційних даних Всесвітньої організації охорони здоров’я із тисячі хворих на кір — одна людина помирас. Специфічного лікування проти кору не існус. У 2018-2019 роках Україна пережила черговий спалах кору, Вінниччина теж мала високі показники захворюваності та смертельні випадки. Низькі рівні охоплення щепленнями призводять до циклічних спалаху кору — кожні 5-6 років.

  За останні роки серед дитячого населения області накопичився досить суттевий прошарок дітей, які за різних причин не отримали своечасну вакцинацію згідно Календаря профілактичних щеплень, в тому числі проти корУ-

  Звертаемося до Вас з проханням звернутися до сімейного лікаря i перевірити вакцинальний статус свосї дитини. Якщо, за будь—яких причин, Ваша дитина пропустила чергову дозу вакцинації, обов’язково надолужте це. Незважаючи на важкі часи, всі діти до 18—ти років, які не були щеплені до початку нового навчального року, повинні отримати дві дози вакцини.

  Не довіряйте фейковій інформацfі з невідомих джерел про небезпечність вакцин i недоцільність проведения щеплень! Bci вакцини в Україні безпечні, зареестровані, схвалені до використання Всесвітньою організаціею охорони здоров’я та Міністерством охорони здоров’я України. Вакцина KПK захистить Вашу дитину не тільки від кору, а й від епідемічного паротиту та краснухи.

  Не відкладайте здоров’я своїх дітей на завтра, провакцинуйте ïx вже сьогодні!

  Ш А Н О ВН I Ж И Т Е ЛI  Г Р О М А ДИ !

  Звертасмо Вашу увагу на збільшення захворюваності на кір!

  Kip — гостре інфекційне захворювання, високо контагіозне, передаеться повітряно-крапельним шляхом. Захворювання починаеться з високої температури, загальної інтоксикацїі та нездужання, з явищами запального характеру — біль у горлі, кон’юнктивіт, рясною висипкою. Навіть неускладнений кір перебігае досить важко.

  Агресивна поведінка вірусу призводить до значного зниження імунітету. В період уявного одужання часто приеднуеться вторинна інфекція, що викликас загрозливі ускладнення: гнійні отити, пневмонії, менінго-паненцефаліти. Із тисячі хворих на кір — одна людина помирае. Специфічного лікування проти кору не існуе.

  Звертасмося до Вас з проханням звернутися до сімейного лікаря i перевірити вакцинальний статус свосї дитини. Якщо, за будь-яких причин, Ваша дитина пропустила чергову дозу вакцинаціі, обов’язково надолужте це. Незважаючи на важкі часи, всі діти до 18-ти років, які не були щеплені, повинні отримати дві дози вакцини.

  Ця вакцина захистить Вашу дитину не тільки від кору, а й від епідемічного паротиту та краснухи.

  Не відкладайте здоров’я своїх дітей на завтра, провакцинуйте ïx вже сьогодні !

 • Новини

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Вінницький технічний ліцей»

  оголошує набір у 8,10,11 класи

  фізико-математичного, інформаційно-технологічного та економічного профілів

  З правилами прийому в ліцей можна ознайомитись тут: https://vtl.in.ua/?page_id=3244

  З 07 серпня по 20 серпня 2023 року можна подати заяву ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

  Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. Роздрукувати заяву:

  8 клас – за посиланням   http://surl.li/hhoet

  10 клас – за посиланням   http://surl.li/hhoap

  11 клас – за посиланням  http://surl.li/hhobh

  заповнити, підписати;

  2. Заповнити реєстраційну гугл-форму за посиланням http://surl.li/jsaki (8 клас)

  http://surl.li/jsanf (10-11 класи)

  3. Фото заяви (п.1), грамот та дипломів (за наявності)

  За відсутності можливості роздрукувати заяву та зробити фото, можна надсилати електронну заяву (формат Word).

  Вступні випробовування відбудуться 22 серпня о 10.00 годині, співбесіда (для переможців олімпіад) 22 серпня о 09.00 годині

  Телефон для довідок: +38(068)895-98-06 (з 10.00 до 16.00)