Актуальні сторінки

Корисна інформація

Президент ліцею Писаренко Антон став фіналістом міського конкурсу «Лідер – 2019»

28 лютого у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної відбувся відбірковий тур, у якому взяли участь 26 президентів вінницьких шкіл. Відбірковий тур складався з п’яти етапів.

І етап: Інтелект-турнір «Лідерський капітал» передбачав відповіді на 10 запитань з тем: «Закон, права та обов’язки», «Діловий етикет», «Моє місто – Вінниця», «Видатні особистості України», «Словник сучасного лідера». У ІІ етап відбіркового туру вийшло 14 учасників, які за результатами І етапу набрали найбільшу кількість балів.

Конкурсне завдання «Географ» ІІ етапу було направлене на перевірку знань лідерів адміністративно-територіального устрою України, на виконання якого було виділено 2 хв. Після проходження цього випробовування в ІІІ етап пройшло 10 учасників з найбільшою кількістю балів.

У ІІІ етапі конкурсного завдання «Народні прикмети очима лідерів» конкурсантам необхідно було за 15 секунд оригінально, лаконічно, логічно, використовуючи засоби художнього мовлення,  доповнити прикмети, які можуть сприяти лідерському успіху. 

У ІV етап з конкурсним випробовуванням «Анатомія лідерства» пройшло 7 учасників, які шляхом жеребкування обирали певну анатомічну частину людського організму, і, підготувавшись за 2 хвилини, креативно, влучно і коректно висловлювали ідеї, що до її застосування з точки зору формування лідерських умінь і навичок. За результатами цього завдання у другий тур вийшло 5 президентів шкіл, у тому числі і наш президент.

21 березня у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної відбувся фінальний тур, у якому взяли участь президенти вінницьких шкіл  № 6, 22, 23, 35 та Вінницького технічного ліцею.

Другий тур включав три конкурсних завдання.

Перший конкурс самопрезентація «Я – лідер! Я – президент!» відбувся у формі сценічного виступу з презентацією свого життєвого кредо, соціальної позиції, діяльності та творчих здібностей, як лідера учнівського самоврядування.

В другому конкурсі «В темі» учасники продемонстрували своє вміння ораторського мистецтва на задану тему без підготовки.

І самим цікавим було завдання третього секретного конкурсу, про суть якого фіналісти дізнались перебуваючи на сцені і отримуючи мольберт і маркери. Це – «Вдалий день лідера». Творчо та індивідуально президент кожної школи представив свій власний  вдалий день.

 

Кориcні посилання