Всесвітній день тварин

4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту.


  «Ми відповідальні за тих, кого приручили»

А. Сент-Екзюпері

 

Всесвітній день тварин — це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і безпритульних тварин.

У багатьох країнах вважається, що домашні тварини — це частина сім’ї, і вони мають такі ж права, як і інші її члени. Вони отримують спеціальне медичне обслуговування, здорову їжу тощо, і в той же час, тварини, як і раніше, страждають від людської жорстокості.

Організації із захисту тварин багатьох країн світу заявили про свою готовність щорічно організовувати різноманітні масові заходи. В останні роки заходи, присвячені Всесвітньому Дню захисту тварин, проходять більш ніж у 60 країнах світу.

Наш ліцей не виняток! Ми  усіма силами намагалися допомогти бездомним собакам. Але тварин надзвичайна кількість… У притулку «Планета», який ми відвідували, нараховується понад 600 тварин. Тепер уявіть собі скільки їжі необхідно, щоб нагодувати стільки тварин! Дуже добре, що є люди, які піклуютья про тварин у притулку, але цього недостатньо, потрібна і ваша допомога, дорогі ліцеїсти!

imgonline com ua Compressed 7  imgonline com ua Compressed Sk 

Не будьте байдужі! Тваринки будуть раді кожному з вас, вони хочуть мати домівку, їм потрібна любов! І кожен із вас, кожен, може зробити їх щасливими.

Адреса притулку «Планета»: м. Вінниця, Сабарівське шосе, 7

Номер телефону: 097251 45 58 (Тетяна Владиславівна)

Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті  і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

Не будьте байдужі!

 

Автор: Попше Діана, ІТН-1

imgonline com ua Compressed tJ  imgonline com ua Compressed gi