Актуальні сторінки

Корисна інформація

VIP Studio

V.I.P. Studio створено у 2005 році

За роки творчої діяльності колектив знайшов палких прихильників не тільки в стінах Вінницького технічного ліцею, але й серед багатьох глядачів, які стали свідками феєричних та запальних танців.

Стаття після одного з конкурсів:

 

"Молодіжна газета Вінниччини" Середа, 27 травня 2009 p.

 

"VIP STUDIO" ВИЗНАЛИ НАЙКРАЩИМ ШКІЛЬНИМ ТАНЦЮВАЛЬНИМ КОЛЕКТИВОМ на міському конкурсі "STAR тінейджер"

x 9b2e1ebfВже шістнадцятий рік поспіль у Вінниці проходить танцювально-розважальний конкурс «STAR тінейджер», щоразу збираючи навколо себе все більшу кількість прихильників.

От і в цьому році у МПМ «Зоря» ніде було яблуку впасти, адже місця в залі заповнили галасливі школярі. Учні вболівали за свої команди не шкодуючи ні голосу ні долонь. Конкуренція була досить серйозною, оскільки всі учасники ретельно готувались до конкурсу і вражали глядачів оригінальними постановками, яскравими костюмами та позитивними емоціями.

Шість танцювальних колективів повинні були продемонструвати усе, на що вони здатні, у трьох конкурсах: «Візитка», домашнє завдання, яке мало назву «Танці з зірками» та «Імпровізація» — одне з найважчих завдань, — танцювальна постановка, тему якої дають за годину до конкурсу.

Обрати найкращих серед команд-фіналістів виявилось не так вже й просто. Третє місце розділили між собою школи №35, №29 та №21. Друге місце зайняла команда зі школи №9 та №26. І з відривом всього лиш чотири десятих бала команда технічного ліцею здобула першість, вирвавши перемогу у минулорічних чемпіонів.x e86ba4c8

- Ми дуже задоволені перемогою, — втираючи сльози радості, каже керівник «VIP studio» Лілія Олександрівна Білявська. - Наш колектив був заснований чотири роки тому і спочатку складався лише з кількох учнів. Але з кожним роком завдяки підтримці керівництва навчального закладу ми розвивалися і тепер нашим досягненням стала перемога в конкурсі. Гордістю виступу колективу можна вважати китайський танець з віялами. До кожної постановки ми шиємо відповідні костюми.

До речі, найгучніша група підтримки була також у «VIP studio». Мабуть, запорукою успіху все ж таки є не самовпевненість, а згуртованість та взаємопідтримка. Переможених у танцювально-розважальному конкурсі не було, адже вміння танцювати та дарувати хороший настрій глядачам — уже неабияка перемога. Усі учасники конкурсу отримали призи від міського голови.

Наталя КСЕНЧИНА

Дивіться фотоальбом V.I.P. Studio

Кориcні посилання

Статистика відвідувань

001738088
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
997
2475
7638
701852
23393
36266
1738088

Your IP: 54.224.50.28
Visitors Counter