• Новини

  Шановні абітурієнти та їх батьки

  Вступні випробовування для абітурієнтів будуть проведені 12 червня 2024 року, початок о 10.00. Із собою потрібно мати 2 зошити (клітинка+лінійка на 12 аркушів), ручку, олівець, лінійку, циркуль (у 8-10 клас), документ з фотографією (учнівський квиток, закордоний паспорт) або окрема, підписана на звороті фотографія, яка залишиться в ліцеї до вересня.

 • Новини
  Щиро вітаємо Бондарчука Дениса, учня групи ІТН-2 та Білоус Анну Анатоліївну, вчителя фізкультури з перемогою у змаганнях з легкої атлетики за програмою Гімназіади серед закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2023-2024 н.р. з таких видів програми:

  1. стрибки у довжину – І місце (6.10 м)

  2. стрибки у висоту- ІІІ місце (175 см)

  Пишаємося Вами.
  Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини спортивного олімпу

 • Новини

  Кожен виступ ЛВ(Літературної вітальні) — це джерело незабутніх вражень. Дякуємо Наталії Дейнеці та її гуртківцям-артистам, що занурили нас у магічній світ театру та перенесли в Англію початку ХХ століття. На сцені ожили герої «Пігміліона» Бернанда Шоу.
  Глядачі одержали масу позитивних емоцій та зробили висновок: таки мова має значення, бо робить людину людиною з почуттям власної гідності.

 • Новини

  У рамках інформаційно-просвітницької акції «Про що мовчать підлітки» ліцейний омбудсмен Володимир Нікольський та міський омбудсмен Максим Бевза провели просвітницькі виступи з обговоренням з метою формування навичок безпечної поведінки підлітків, соціально-психологічних компетентностей, сприяння розвитку культури комунікації та міжособистісних відносин для учнів 8-9 класів.

 • Новини

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Вінницький технічний ліцей»

  оголошує набір у 7, 8, 9, 10 класи 

  фізико-математичного (8, 10 класи), 

  інформаційно-технологічного (8-10 класи), 

  економічного (8-9 класи) профілів

  З 15 травня по 9 червня 2024 року можна подати заяву ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

   Для цього потрібно заповнити реєстраційну гугл-форму за посиланням:

  Фото  грамот та дипломів (за наявності) надіслати на електронну пошту: kio19728@gmail.com.

  Вступні випробування відбудуться 12 червня о 10.00 годині, співбесіда (для переможців олімпіад) 12 червня о 09.00 годині 

  Питання можна надсилати на електронну пошту: kio19728@gmail.com

 • Новини

  «Україна понад усе!»- саме під таким гаслом відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Програма І етапу гри передбачала змагання та конкурси у таких видах:
  “Впоряд” (конкурс строю та маршової пісні);
  “Смуга перешкод” (туристсько-спортивні змагання);
  «Рятівник» (перевірка теоретичних та практичних знань щодо надання першої долікарської допомоги);
  «Відун» (інтелектуальне змагання з історії України);
  «Візитівка рою» (дистанційний конкурс представлення роїв);
  «Стрільба» (виконання стрільб із пневматичної гвинтівки);
  «Фізична підготовка» (змагання з підтягування на перекладині);
  «Пластун» (етап показових майстер-класів з навичок виживання в природі).

  Вітаємо рій «Українське козацтво» з почесним третім місцем серед 26 команд старшої вікової категорії, а також за зайняті призові місця в окремих видах змагань, а саме:
  І місце – “Фізична підготовка”;
  ІІІ місце – “Візитівка рою”.

  Висловлюємо щиру подяку Невесенку Олегу Анатолійовичу, керівнику команди, вчителю Захисту України та Антонюку Євгену Володимировичу, керівнику військово-патріотичного гуртка, вчителю суспільних дисциплін за підготовку переможців
  Пишаємо Вами та бажаємо впевнено крокувати до нових перемог! Слава Україні!

 • Новини
   У понеділок, 29 квітня, відбувся профорієнтаційний тренінг “Пірнай у світ професій” від проєкту “SkillForge” для учнів 8 та 10 класів.
  Під час нього підлітки дізнавалися більше про різні професії, мали змогу поспілкуватись з професіоналами у своїй сфері та розпитати про все, що їх цікавило. Учасники відчули всі переваги живого спілкування з експертами своєї справи: актором, власницею свого б’юті салону, журналісткою, хореографом та з представниками поліції.

  Проєкт SkillForge створений у межах програми UPSHIFT, яку у Вінницькій області реалізує ГО “ВільнОсвіта”, за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.

 • Новини

  Вітаємо команду ідейних, активних, свідомих та патріотичних ліцеїстів Максима Ярмолинського та Володимира Халамана, учнів групи ФМН-4, які стали переможцями міського конкурсу учнівських екологічних ініціатив «Ековектор- 2024»
  Хлопці представили громаді проєкт “Незламний екочипс”, метою якого є виготовлення корисних снеків для учнівства та війкових з екологічно чистих овочів та фруктів.
  Щира подяка Антонюку Євгенію Володимировичу, вчителю історії;
  Ваколюк Тетяні Михайлівні, вчителю біології;
  Мацері Ірині Василівні, практичному психологу;
  Щорсу Вадиму Володимировичу, педагогу – організатору ліцею, за підготовку переможців
  Пишаємося Вами, бажаємо вдалої реалізації цього проєкту та нових крутих екоідей