• Новини
    Ось і підійшов час обирати нового президента нашого закладу.
    На пост президента претендують три кандидати:
    Володимир Халаман, учень 9 класу (група ІТН-2Б)
    Програма кандидата в президенти ліцею: Володимир Халаман
    Єгор Козаченко, учень 10 класу (група ФМН-3)
    Програма кандидата в президенти ліцею: Єгор Козаченко
    Максим Ярмолинський, учень 9 класу (група ФМН-2)
    Програма кандидата в президенти ліцею: Максим Ярмолинський
    Хто є кандидатами на пост президента? В якому форматі відбудуться дебати? Де та коли можна буде задати запитання кандидатам?
    Все це та навіть більше можна дізнатися на нашому ютуб каналі в новому відео.
  • Новини

    Вітаємо команду “Сингулярність” (І місце серед шкільних команд) з перемогою в фіналі ігор Чемпіонату міста з Брейн-рингу на призи міського голови серед шкільних команд 10-11 класів.

  • Новини

    З метою попередження та недопущення вчинення кіберзлочинів неповнолітніми особами, доведення відомостей стосовно шахрайських дій, що вчиняються з використанням загальнодоступної мережі Інтернет 4 лютого 2022 року в усіх групах закладу проведені години спілкування з використанням технологій дистанційного навчання «Шахрайство – не забавка».

    Захід відбувся за ініціативи Департаменту освіти Вінницької міської ради спільно з Департаментом кіберполіції Національної поліції України.

  • Новини

    ОГОЛОШЕННЯ

    Оголошення – вакансія

     

    Комунальний заклад

    «Вінницький технічний ліцей»

    запрошує на роботу

    уповноважену особу

     з питань публічних закупівель

     (0,5 ставки, постійно)

    Оклад – згідно  7 розряду ЄТС  з доплатою до мінімальної заробітної плати

    (пропорційно 0,5 ставки)

    Кваліфікаційні вимоги:

    •  вища освіта (юридична або економічна)

    Обов’язки:

    Організація і проведення процедур закупівель та спрощених закупівель товарів, робіт та послуг відповідно до вимог Закону «Про публічні закупівлі»:

    • планувати закупівлі та формувати річний план закупівель в електронній системі закупівель;
    •  здійснювати вибір процедури закупівлі;
    • проводити процедури закупівель/спрощені закупівлі;
    • забезпечувати рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
    • складати, затверджувати та зберігати відповідні документи з питань публічних закупівель, визначених Законом «Про публічні закупівлі»;
    • здійснювати інші дії, передбачені Законом «Про публічні закупівлі» .Графік роботи з понеділка по пятницю- 4 години/день

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Новини

    Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

    ВІТАЄМО!

     Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

     № з/п

    група

     ПІБ учасника ПІБ учителя  Місце
    1 ФМН-4 Янковський Богдан Петрович Липовська Анжела Юріївна 3
    2 ФМН-4 Румянцев Костянтин Олександрович Галушко Лариса Василівна 2
    3 ФМН-3 Стадник Мар’яна Ігорівна Липовська Анжела Юріївна 1
    4

    ІТН-2Б                          

    Халаман Володимир Ростиславович Козловський Андрій В’ячеславович 1
    5 ОСБ-2                         Бедрій Марія Володимирівна Киналь Анна Юріївна 3
    6 ІТН-2А                           Чумак Богдан Русланович Липовська Анжела Юріївна 3
    7 ОСБ-2                         Хлєвна Дар‘я Сергіївна Киналь Анна Юріївна 3

    ВІТАЄМО!

    Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької  мови

     

    № з/п  група  ПІБ учасника ПІБ учителя  Місце

    1

    ОСБ-2                         Баніт Дарина Миколаївна Киналь Анна Юріївна

    3

    Вітаємо!

    Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

    № з/п клас ПІБ учасника ПІБ учителя Місце
    1. ФМН-4 Лавренюк Арсен Олександрович Кметюк Світлана Володимирівна 2
    2.  ФМН-4 Теплов Іван Дмитрович Кметюк Світлана Володимирівна 3
    3. ФМН-4 Власюк Дарина Геннадіївна Кметюк Світлана Володимирівна 2
    4. ФМН-3 Пойда Богдан Сергійович Кушнір Світлана Іванівна 2
    5. ФМН-3 Іванишин Олександр Олександрович Кушнір Світлана Іванівна 3
    6. ФМН-3 Соха Андрій Павлович Кушнір Світлана Іванівна 3
    7. ФМН-3 Вишня Софія Максимівна Кушнір Світлана Іванівна 3
    8. ФМН-3 Зоммер Ярослав Олегович Кушнір Світлана Іванівна 2
    9. ФМН-3 Шевчук Андрій Андрійович Кушнір Світлана Іванівна 3
    10. ФМН-3 Ольчедай Микола Олексійович Кушнір Світлана Іванівна 2
    11. ФМН-3 Дубінін Артур Олександрович Кушнір Світлана Іванівна 2
    12. ФМН-1 Мокін Юрій Олександрович Демець Тетяна Юріївна

     

    1
    13. ФМН-1 Шауро Єлизавета Олександрівна Демець Тетяна Юріївна

     

    3
  • Новини

    Правила поведінки громадян на залізничному транспорті

    Протягом 2021 року на залізничних станціях внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, ураження електричним струмом контактної мережі отримали травми травми різного ступеня важкості багато громадян.

    З метою попередження випадків травмування громадян на об’єктах інфраструктури залізничного транспорту в подальшому, керівництво виробничого підрозділу “Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень” звертається до громадян з проханням ознайомитись з інформацією, а саме: “Правила поведінки громадян на залізничному транспорті”

    Також з інформацією “Правила поведінки громадян на залізничному транспорті” можна ознайомитись за наступними посиланнями:

    1. “Правила поведінки громадян на залізничному транспорті”
    2. Охорона праці та безпека життєдіяльності далі “Правила поведінки громадян на залізничному транспорті”
  • Новини

    Переможці олімпіди з англійської мови.

    Переможці олімпіди з англійської мови.

    № з/п Місце Прізвище, ім’я Вчитель

    8 клас

    1 І Дяков Іван Галушко Л.В.
    2 ІІ Ізваріна Дар‘я Галушко Л.В.
    3 ІІІ Ольшевська Надія Галушко Л.В.
    4 ІІІ Кушнір Ярина Галушко Л.В.

    9 клас

    5 ІІ Халаман Володимир Козловський А. В.
    6 ІІІ Бедрій Марія Киналь А.Ю.
    7 ІІІ Чумак Богдан Липовська А. Ю.
    8 ІІІ Хлєвна Дар‘я Киналь А.Ю.
    9 ІІІ Злотницька Маргарита Козловський А. В.

    10 клас

    10 ІІ Стадник Мар‘яна Липовська А.Ю.

    11 клас

    11 І Янковський Богдан Липовська А.Ю.
    12 ІІІ Румянцев Костянтин Галушко Л. В.
  • Новини

    Перемога на олімпіадах

     

    Вітаємо переможців, призерів

    ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з

    математики та їх наставників!       

     

    №з/п ПІБ Група Місце Вчитель

    8 клас

    1 Мокін Юрій Олександрович ФМН-1 ІІ Демець Т.Ю.
    2 Шауро Єлизавета Олександрівна ФМН-1 ІІ Демець Т.Ю.
    3 Олійник Михайло Михайлович ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.
    4 Мельченко Євген Андрійович ІТР-1 ІІІ Сташевська С.К.
    5 Ларюшкін Сергій Олександрович ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.
    6 Николойчишина Вікторія Андріївна ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.

    9 клас

    7 Гудзь Марія Володимирівна ФМН-2 ІІ Сташевська С.К.
    8 Сучок Катерина Анатоліївна ФМН-2 ІІ Сташевська С.К.
    9 Новіцький Гліб Дмитрович ФМН-2 ІІІ Сташевська С.К.

    10 клас

    10 Ольчедай Микола Олексійович ФМН-3 І Кушнір С.І.
    11 Пойда Богдан Сергійович ФМН-3 І Кушнір С.І.
    12 Іванишин Олександр Олександрович ФМН-3 ІІ Кушнір С.І.
    13 Соха Андрій Павлович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    14 Вишня Софія Максимівна ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    15 Зоммер Ярослав Олегович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    16 Шевчук Андрій Андрійович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    17 Дубінін Артур Олександрович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.

    11 клас

    18 Шарко Юрій Олександрович ФМН-4 І Кметюк С.В.
    19 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-4 І Кметюк С.В.
    20 Теплов Іван Дмитрович ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
    21 Зарішняк Анна Василівна ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
    22 Шауро Андрій Олександрович ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
    23 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.
    24 Румянцев Костянтин Олександрович ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.
    25 Савенко Іван Сергійович ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.

     Бажаємо всім  міцного здоров’я, подальших успіхів  та перемог!