ВТЛ гостинно зустрів друзів з Литви

15 травня, у «Міжнародний день сім’ї», ліцейна родина на деякий час поповнилась учнями з литовського міста Каунас. Нашим гостям неймовірно пощастило – «що не день,то свято».

16 травня, у «День вишиванки», литовці детально познайомились з одним з найважливіших елементів українського національного одягу і приєднались до ліцейного флешмобу. Чудодійно вишиті сорочки вразили закордонну делегацію своєю зручністю та красою (тим паче, вони ще й в тренді).

17 травня литовські школярі разом з нашими учнями занурились у насичене ліцейне життя: відвідали уроки, пройшли разом з ліцейним самоврядуванням квест. Завершилось все бенефісом «Літературної вітальні».

18 травня, у день від’їзду, знов свято – «День Європи». Відкриття цього прекрасного свята почалось неймовірно гарним вальсом. В якому взяли участь понад сто юних пар, серед яких були і наші ліцеїсти. Тому литовські друзі відвідали не лише міські локації, а й побували за лаштунками, відчули святкову атмосферу з глибини.

Разом однолітки провели кілька днів. Не зважаючи на такий короткий час перебування в Україні ми здружилися, подолали мовні бар’єри (вивчайте англійську мову), обмінялись досвідом учнівського врядування.