Ліцейні дебати. Вибори. Інавгурація президента.

Ліцейні дебати. Вибори. Інавгурація президента.

Цьогоріч у президентських перегонах взяли участь два кандидати: учень дев’ятого класу (ФМН-2) Рибак Михайло та учениця десятого класу (ЛІН-3) Боднюк Ірина.

19 квітня пройшли дебати кандидатів у президенти ліцею. Зацікавлені почули про плани учнівського врядування, могли отримати відповіді на запитання щодо майбутнього дій майбутнього президента.

25 квітня відбулися вибори президента учнівського врядування. Серед виборців були і хлопці з ліцейної команди, що готувались до міського етапу патріотичної гри «Сокіл (Джура)». Їхня поява додала національного колориту та певної святковості на виборчій дільниці.

У виборах взяли участь 290 осіб. З них 145 підтримали Рибака Михайла, 106 — Боднюк Ірину. 12 виборців не підтримали жодного кандидата. 27 бюлетенів виборча комісія визнала не дійсними.

За результатами голосування президентом обраний Рибак Михайло.

За традицією ліцейного врядування Іра Боднюк стає прем’єр-міністром.

3 травня Писаренко Антон (президент ліцею 2018-2019 р.) відзвітував перед усією громадою ліцею та підбив підсумки своєї роботи на чолі учнівського врядування. Після цього відбулася інавгурація і складання присяги новообраного президента Рибака Михайла.

Бажаємо новообраному врядуванню створити потужну команду однодумців, зберегти традиції ліцейного життя та розвивати сучасні управлінські інновації.