Наші досягнення

 

Вітаємо переможців, призерів

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з

математики та їх наставників!       

 

№ з/п ПІБ Група Місце Вчитель

8 клас

1 Мокін Юрій Олександрович ФМН-1 ІІ Демець Т.Ю.
2 Шауро Єлизавета Олександрівна ФМН-1 ІІ Демець Т.Ю.
3 Олійник Михайло Михайлович ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.
4 Мельченко Євген Андрійович ІТР-1 ІІІ Сташевська С.К.
5 Ларюшкін Сергій Олександрович ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.
6 Николойчишина Вікторія Андріївна ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.

9 клас

7 Гудзь Марія Володимирівна ФМН-2 ІІ Сташевська С.К.
8 Сучок Катерина Анатоліївна ФМН-2 ІІ Сташевська С.К.
9 Новіцький Гліб Дмитрович ФМН-2 ІІІ Сташевська С.К.

10 клас

10 Ольчедай Микола Олексійович ФМН-3 І Кушнір С.І.
11 Пойда Богдан Сергійович ФМН-3 І Кушнір С.І.
12 Іванишин Олександр Олександрович ФМН-3 ІІ Кушнір С.І.
13 Соха Андрій Павлович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
14 Вишня Софія Максимівна ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
15 Зоммер Ярослав Олегович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
16 Шевчук Андрій Андрійович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
17 Дубінін Артур Олександрович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.

11 клас

18 Шарко Юрій Олександрович ФМН-4 І Кметюк С.В.
19 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-4 І Кметюк С.В.
20 Теплов Іван Дмитрович ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
21 Зарішняк Анна Василівна ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
22 Шауро Андрій Олександрович ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
23 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.
24 Румянцев Костянтин Олександрович ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.
25 Савенко Іван Сергійович ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.

 Бажаємо всім  міцного здоров’я, подальших успіхів  та перемог!           

 

Переможціі олімпіди з англійської мови.

№ з/п Місце Прізвище, ім’я Вчитель

8 клас

1 І Дяков Іван Галушко Л.В.
2 ІІ Ізваріна Дар‘я Галушко Л.В.
3 ІІІ Ольшевська Надія Галушко Л.В.
4 ІІІ Кушнір Ярина Галушко Л.В.

9 клас

5 ІІ Халаман Володимир Козловський А. В.
6 ІІІ Бедрій Марія Киналь А.Ю.
7 ІІІ Чумак Богдан Липовська А. Ю.
8 ІІІ Хлєвна Дар‘я Киналь А.Ю.
9 ІІІ Злотницька Маргарита Козловський А. В.

10 клас

10 ІІ Стадник Мар‘яна Липовська А.Ю.

11 клас

11 І Янковський Богдан Липовська А.Ю.
12 ІІІ Румянцев Костянтин Галушко Л. В.