Доліцейна підготовка

Додатковою освітньою послугою комунального закладу

«Вінницький технічний ліцей» є доліцейна підготовка

     Доліцейна підготовка – платна послуга, яка працює з метою забезпечення належної підготовки учнів 6-х та 7-х класів загальноосвітніх шкіл, що бажають продовжити навчання в ліцеї, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності” від 27 серпня 2010 року № 796. Заняття з математики, фізики, української та англійської мов, проводяться щосуботи за розкладом.

З метою мотивації навчання в групах доліцейної підготовки в ліцей можуть зараховуватись за результатами співбесіди учні, які показали високі навчальні результати на курсах доліцейної підготовки. Враховується також тривалість навчання на курсах (впродовж одного чи двох навчальних років).

По завершенні курсів доліцейної підготовки проводяться контрольні роботи з математики, фізики, української та англійської мов. Учні доліцейної підготовки, що показали високі результати, можуть бути зараховані за результатами контрольних робіт.

Надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги, що надаються комунальним закладом «Вінницький технічний ліцей» згідно з його основною діяльністю, відображаються в бюджетній квартальній та річній звітності, зокрема у формі 4-1м «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги» (додаток 2 до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів), що подається до Державної казначейської служби України у Вінницькій області.  Надходження використовуються згідно ст. 13 Бюджетного кодексу України та відповідно до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ на покриття витрат, пов’язаних з організацією та наданням послуги, а саме — на організацію навчально-виховного процесу, на виплату заробітної плати, на сплату нарахованого на заробітну плату єдиного внеску, покриття витрат на комунальні послуги, на утримання приміщень навчального закладу, та на проведення інших заходів, пов’язаних з виконанням основних функцій установи, які не забезпечені (або частково забезпечені) видатками загального фонду.

В січні 2021 року казначейство змінює реквізити для розрахунків, згодом вони будуть розміщені на сайті ліцею.

 

Розрахунковий рахунок за доліцейну підготовку.

КЗ «Вінницький технічний ліцей»
код 20097668
розрахунковий рахунок
UA778201720314231006201038310
МФО 820172
Держказначейська служба України м. Київ
П.І.П. учня___________________________________________________________
Група____________________________Місяць___________________________

Кошти перераховувати з 01.01.2021