Актуальні сторінки

Корисна інформація

«Шкoлa лідерів – 2018»

28 березня лідери з усіх шкіл міста завітали до нашого ліцею. Такий візит – один із елементів школи управлінської майстерності, що функціонує у рамках «Школи Лідерів - 2018».

Лідери учнівського самоврядування вінницьких шкіл мали змогу познайомитися з роботою ліцейного активу. Так, президент ліцею Павло Михайлюк презентував оновлену структуру самоврядування, розповів про передумови її виникнення та ефективність роботи «за новими стандартами». Також гостей ознайомили із найцікавішими заходами, що відбуваються в ліцеї.

Але на цьому зустріч не завершилася. Для того, щоб відчути дух командної роботи, лідери взяли участь у квесті, який розробила команда президента ліцею. Для того, щоб пройти станції квесту, школярі об’єдналися у групи. Всі станції відповідали певним якостям, які забезпечують ефективну роботу команди: взаєморозуміння, креативність, концентрація, оцінка якості роботи. Всі активно включилися в роботу і в результаті отримали море позитивних емоцій і що головне – новий досвід.

Загалом весь захід пройшов на позитивній ноті. Оцінив роботу учнів і директор ліцею, наголосивши, що якщо учні будуть завжди такими ж активними, то зможуть вирішувати усі шкільні питання самостійно.

SL1

SL4

SL5

130315

135045

SL6

SL3

141703 

Кориcні посилання