Актуальні сторінки

Корисна інформація

Посвята в ліцеїсти

17 листопада відбулася посвята в ліцеїсти. Цей день дуже особливий для учнів першого курсу, оскільки  вони не лише отримують почесне звання «Ліцеїст», а й мають чудову нагоду продемонструвати свої таланти та як вони здружилися з початку навчального року.  

Традиція проводити посвяту з’явилась  ще з перших років існування ліцею. Чим посвята така особлива? Саме під час цієї події кожен учень зріднюється з ліцеєм і стає частиною великої родини. Це можливість відкритись іншим, показати родзинку своєї групи та командний дух. Посвята здатна об’єднувати і одночасно виділяти кожного учня як цікаву особистість.

Кожній групі виділяється 15 хвилин на те, щоб презентувати себе та свою спеціалізацію, показати, що вона для них значить.

Першою на сцену вийшла група ЛІН. Презентація групи розпочалася з танцю. Його тематика - відомий твір Джоан Роулінг «Гаррі Поттер». Учні лінгвістичної групи демонстрували свій напрям, чітко стверджуючи, що вчити мови – це круто. Знання інших мов відкриває перед нами світ різних можливостей.

Другою на черзі була група ІТН. Тематика виступу  - про інформатику. Своїм виступом учні інформаційно-технологічного напряму хотіли довести, що інформатику дуже корисно знати і вона необхідна в житті кожного.

Наступна група, яка підкорювала сцену ліцею - ФМН. Вони розповідали нам про те, як важко живеться учню фізико-математичного напряму, продемонстрували нам свої досягнення і таланти.

Останньою себе презентувала група ІТЕ, показавши всім, що вони є однією великою талановитою сім’єю. Учні продемонстрували свою дружність та єдність, різноманіття талантів у вигляді танців і пісень. 

Чудовим подарунком для всіх стали чарівні танці від популярного і в ліцеї, і поза його межами, колективу VIP Studio. Танці учасників колективу завжди всі зустрічають бурхливими оплесками.

Завершальна і найвідповідальніша частина посвяти ліцеїстів - клятва. Першокурсники  щороку дають клятву, що будуть  працювати і навчатися, що готові стати частиною ліцейної сім’ї, підтримувати традиції навчального закладу і з гордістю носити почесне звання «ЛІЦЕЇСТ».

Автор: Вероніка Варшавська, ІТН-3 (гурток журналістики КЗ «Вінницький технічний ліцей»)

Фотозвіт можна переглянути у фотогалереї Посвята в ліцеїсти 2017

Кориcні посилання