Актуальні сторінки

Корисна інформація

Ми у соціальних мережах

social media marketing campaignsМи відкриваємо для Вас, Шановні відвідувачі, новий віртуальний простір. Відтепер слідкуйте за нами не лише на сайті, а й у соціальних мережах:

1200px Telegram logo.svgОфіційний телеграм-канал - @Vtlnewslife

Instagram iconОфіційна сторінка - @vtl.news

fb icon 325x325Вінницький Технічний Ліцей

Наказ про проведення державної підсумкової атестації учнів у 2018-2019 навчальному році

Наказ про проведення ДПА учнів у 2018-2019 навчальному році

Ліцейні дебати. Вибори. Інавгурація президента.

Цьогоріч у президентських перегонах взяли участь два кандидати: учень дев’ятого класу (ФМН-2) Рибак Михайло та учениця десятого класу (ЛІН-3) Боднюк Ірина.

2

Детальніше....

Ековиставка 2019

26.04.2019 у дворі ліцею відбулася Ековиставка.

IMG 1487

Детальніше....

День Цивільного захисту в ліцеї

24.04.2019 у закладі відбувся День Цивільного захисту. Було проведено загальну евакуацію учнів та вчителів.

IMG 8983

 

Детальніше....

Video-challenge «Що змінить Україну?»

У Вінницькому технічному ліцеї розпочались президентські перегони

1

Детальніше....

Президент ВТЛ Писаренко Антон став фіналістом міського конкурсу «Лідер – 2019»

2 Лідер 20191

Детальніше....

Конкурс «Міс та містер ліцею»

Весна… Передсвятковий настрій… І все завдяки команді президента, яка завчасно спланувала провести 7-го березня конкурс «Міс та містер ліцею». Це була справжня подія для нашого закладу. 

5 Міс

Детальніше....

Проведення тематичних вікторин на уроках біології, хімії, основ здоров’я, медіко-санітарної підготовки

vikt1

Детальніше....

Флешмоб визначення кількості йоду в організмі, проведений згідно наказу №1

флешмоб Визначення кількості йоду в організмі

Детальніше....

Інформація про йод

йодд

Детальніше....

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Фізика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Ковбасюк Ігор Олексійович ІІІ
2 Столяров Андрій Дмитрович ФМН-4 Ковбасюк Ігор Олексійович ІІI
3 Кирилюк Володимир ФМН-3 Томчук Олена Василівна І
4 Кієнко-Романюк Владислав ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІ
5 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
6 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
7 Яловіца Олексій Ігорович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
8 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
9 Мальований Денис Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
10 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
11 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
12 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
13 Ткач Владислав Анатолійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
14 Румянцев Костянтин ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна І
15 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІ
16 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІ
17 Салюк Євгенія Володимирівна ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ
18 Бурма Максим Сергійович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ
19 Янковський Богдан Петрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ
20 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки!

Економіка

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Чумак Богдан Володимирович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна І
2 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІI
3 Телепенко Ігор Юрійович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна І
4 Чебан Олеся Олегівна ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІІІ
5 Марчук Марія Русланівна ІТР-3 Болюх Олена Олександрівна І
6 Явгусішин Богдан Анатолійович ІТН-3 Болюх Олена Олександрівна ІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії!

Астрономія

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
2 Вознюк Микола Володимирович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІIІ
3 Завальнюк Максим Євгенович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
4 Столяров Андрій Дмитрович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ

 

Кориcні посилання