Актуальні сторінки

Корисна інформація

Інформація про участь учнів закладу «Вінницький технічний ліцей» у міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах за період 2018-2019 н.р.

 

Результативність участі дітей у загальноміських конкурсах

№ п/п

Рівень конкурсу/виставки (Міжнародний, Всеукраїнський, міський) Прізвище та ім'я учня Група, клас Нагорода (медаль, диплом, грамота, сертифікат) Вчитель
1 Обласний етап конкурсу для творчо працюючих педагогів «Творча скарбничка» у номінації «Історія» - - Диплом ІІ ст. Іващук Галина Григорівна
2 ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Кузнецов Ілля, Тимчук Денис ФМН-3 Сертифікат про ІІІ місце Єфременюк Ніна Василівна
3 ІX Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018-2019 н. р. Малик Вероніка Володимирівна ІТН-1 2 місце Шаталюк Олена Степанівна
4 Міський етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика Берко Вікторія Віталіївна ЛІН-4 2 місце Крамар Валентина Максимівна
5 Міський етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика Грабар Анастасія Олегівна ФМН-1 1 місце Щаслива Раїса Олександрівна
6 Обласний (ІІІ) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика Парчевська (Берко) Вікторія Віталіївна ЛІН-4 2 місце Крамар Валентина Максимівна
7 Обласний (ІІІ) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика Грабар Анастасія Олегівна ФМН-1 1 місце Щаслива Раїса Олександрівна
8 ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018-2019 навчальному році Номінація - «Література» Юсупова Марія Володимирівна ІТР-3 1 місце Щаслива Раїса Олександрівна
9 ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018-2019 навчальному році Номінація - «Література» Пананасюк Юлія Дмитрівна ІТР-3 2 місце Щаслива Раїса Олександрівна
10 ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018-2019 навчальному році Номінація - «Література» Якимчук Марія Віталіївна ФМН-1 2 місце Щаслива Раїса Олександрівна
11 ІІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018-2019 навчальному році Юсупова Марія Володимирівна ІТР-3 3 місце Крамар Валентина Максимівна
12 ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018-2019 навчальному році Номінація «Історія України і державотворення» Бубела Костянтин Русланович ФМН-2 3 місце Іващук Галина Григорівна
13 ІІІ Конференція-олімпіада геометричної творчості імені В.А. Ясінського за перемогу у змаганні з розв’язування геометричних задач Іваніцький Максим ФМН-2 Диплом ІІ ст. Катюха Олександр Якович

 

 

Кориcні посилання