Актуальні сторінки

Корисна інформація

Всеукраїнські учнівські предметні олімпіади

2018 - 2019 навчальний рік

 

ІІ етап (міський етап) 

Біологія

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя  Місце
 1 Шестакова Олена Олегівна ФМН-4 Полєшко Руслан Анатолійович І 
 2 Ковальчук Іван Олександрович ІТЕ-2 Полєшко Руслан Анатолійович ІІІ 
 3 Ніколін Андрій Дмитрович ФМН-2 Буднікова Людмила Володимирівна ІІІ 

 

Фізика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
 1 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Ковбасюк Ігор Олексійович ІІ
 2 Андрійченко Даниїл Сергійович ФМН-4 Ковбасюк Ігор Олексійович ІІІ 
 3 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІ
4 Кирилюк Володимир Анатолійович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІ 
5 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
6 Яловіца Олексій Ігорович ФМН-3 Томчук Олена Василівна ІІІ
7 Грінін Андрій Вікторович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ 
8 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ 
9 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ 
10 Ткач Владислав Анатолійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ 
11 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ 
12 Чайка Сергій Русланович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ 
13 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ 
14 Мальований Денис Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ 
15 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ 
16 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна І 
17 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІ 
18 Румянцев Костянтин Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІ 
19 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ 
20 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ 
21 Салюк Євгенія Володимирівна ФМН-1 Чупахіна Олена Вікторівна ІІІ 

 

Хімія

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Галактіонова Софія Олексіївна ФМН-2 Дигас Світлана Володимирівна ІІІ
2 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Нікітченко Лілія Олександрівна ІІІ

 

Астрономія

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
2 Вознюк Микола Володимирович ІТН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
3 Завальнюк Максим Євгенович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІ
4 Столяров Андрій Дмитрович ФМН-4 Смішко Леонід Григорович ІІІ

 

Економіка

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Явгусішин Богдан Анатолійович ІТР-3 Болюх Олена Олександрівна І
2 Марчук Марія Русланівна ІТР-3 Болюх Олена Олександрівна І
3 Чумак Богдан Володимирович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна І
4 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІІ
5 Телепенко Ігор Юрійович ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІІ
6 Чебан Олеся Олегівна ІТН-4 Болюх Олена Олександрівна ІІІ

 

Трудове навчання

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Іскусних Дар'я Костянтинівна ІТР-3 Головащенко Таміла Володимирівна ІІ
2 Стародуб Анна Андріївна ІТЕ-2 Головащенко Таміла Володимирівна ІІІ

 

Українська мова та література

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Парчевська (Берко) Вікторія Віталіївна ЛІН-4 Крамар Валентина Максимівна І
2 Марчук Марія Русланівна ІТР-3 Щаслива Раїса Олександрівна ІІ
3 Грабар Анастасія Олегівна ФМН-1 Щаслива Раїса Олександрівна ІІІ
4 Малик Вероніка Володимирівна ІТН-1 Шаталюк Олена Степанівна ІІІ

 

Географія

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Гаврилюк Сергій Вадимович ФМН-3 Болюх Олена Олександрівна ІІІ

 

Німецька мова

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Малик Вероніка Володимирівна ІТН-1 Ладиняк Ігор Стефанович ІІІ

 

Інформатика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
2 Грачов Артем В’ячеславович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
3 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна І
4 Андрійченко Даниїл Сергійович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович І
5 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
6 Янковський Богдан Петрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
7 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
8 Пірхал Сергій Ігорович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
9 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
10 Чоботок Владислав Валерійович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
11 Тимчук Денис Віталійович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
12 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
13 Львов Даниїл Євгенійович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІ
14 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІ
15 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ
16 Мальований Денис Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
17 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
18 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ
19 Дмитришин Єгор Тарасович ІТН-3 Волков Ернест Сергійович ІІІ
20 Морозов Борис Іванович ІТН-3 Волков Ернест Сергійович ІІІ
21 Кривонос Володимир Вікторович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
22 Столяров Андрій Дмитрович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
23 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ

 

Англійська мова

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Кіпреєва Катерина Львівна ІТЕ-2 Галушко Лариса Василівна ІІ
2 Левчишина Валерія Костянтинівна ЛІН-2 Галушко Лариса Василівна ІІІ
3 Швець Олександра Олексіївна ІТЕ-2 Галушко Лариса Василівна ІІІ
4 Янковський Богдан Петрович ФМН-1 Козловський Андрій В'ячеславович ІІІ

 

Інформаційні технології 

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна І
2 Завальнюк Максим Євгенович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович І
3 Грінін Андрій Вікторович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
4 Побережний Олександр Петрович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
5 Чуй Богдан Сергійович ІТР-3 Томчук Олена Василівна ІІ
6 Чабанюк Олександр Володимирович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
7 Янковський Богдан Петрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ
8 Лук'яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
9 Ткач Владислав Анатолійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
10 Малярський Максим Ігорович ІТН-2 Волков Ернест Сергійович ІІІ
11 Шевченко Владислав Григорович ІТР-3 Ромейко Інна Едуардівна ІІІ
12 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
13 Кривонос Володимир Вікторович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ

 

Історія

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Румянцев Костянтин Олександрович ФМН-1 Іващук Галина Григорівна ІІІ
2 Галактіонова Софія Олексіївна ФМН-2 Іващук Галина Григорівна ІІІ

Математика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Якимчук Марія Віталіївна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна І
2 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна І
3 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
4 Коношевський Денис Олегович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
5 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна І
6 Андрійченко Даниїл Сергійович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна І
7 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
8 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
9 Зарішняк Анна Василівна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
10 Висоцький Кирило Андрійович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
11 Румянцев Костянтин Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
12 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
13 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
14 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
15 Шрамко Володимр Вадимович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІ
16 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІ
17 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна ІІ
18 Львов Даниїл Євгенійович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна ІІ
19 Кренцина Єлізавета Едуардівна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
20 Салюк Євгенія Володимирівна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
21 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
22 Бурма Максим Сергійович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
23 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
24 Терещук Кирило Костянтинович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
25 Грачов Артем В’ячеславович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
26 Цегольник Владислав Вадимович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
27 Крикливий Олексій Володимирович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
28 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
29 Чабанюк Олександр Володимирович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
30 Медвєдєв Максим Романович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
31 Кирилюк Володимир Анатолійович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ

 

Кориcні посилання