Кадровий склад педагогічного персоналу

  1. Пастух Степан Корнійович – директор, вч. допрофесійного навчання, вища кв. кат., вчитель-методист
  2. Ковбасюк Ігор Олексійович – заступник директора, вч. фізики, вища кв. кат., вчитель-методист
  3. Полєшко Руслан Анатолійович – заступник директора, вч. біології, вища кв. кат., вчитель-методист
  4. Бондарчук Лариса Петрівна – заступник директора, вч. географії, вища кв. кат., вчитель-методист
  5. Антонюк Євгеній Володимирович – вч. історії та правознавства, ІІ кваліфікаційна категорія
  6. Базалійська Любов Петрівна – психолог, вища кв. кат.
  7. Болюх Олена Олександрівна – вч. географії, економіки, вища кв. кат., вчитель-методист
  8. Ваколюк Тетяна Михайлівна – вч. біології, вища кв. кат., вчитель-методист
  9. Галушко Лариса Василівна – вч. англ. мови, вища кв. кат., старший вчитель
  10. Головащенко Таміла Володимирівна – вч. допрофесійного навчання, вища кв. кат., старший вчитель
  11. Дейнека Наталія Омелянівна – вч. заруб. літ., основ здоров’я, захисту Вітчизни, вища кв. кат., вчитель-методист
  12. ДемецьТетяна Юріївна – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  13. Дигас Світлана Володимирівна – вч. хімії, вища кв. кат., вчитель-методист
  14. Дорохова Тетяна Анатоліївна – вч. англ. мови, вища кв. кат., вчитель-методист
  15. Дячок Алла Володимирівна – вч. зарубіжної літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  16. Єфременюк Ніна Василівна – вч. інформатики, вища кв. кат., вчитель-методист
  17. Іващук Галина Григорівна – вч. історії, вища кв. кат., вчитель-методист
  18. Катюха Олександр Якович – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  19. Киналь Анна  Юріївна – вч. англ. та нім. мов, вища кв. кат., вчитель-методист
  20. Кметюк Світлана Володимирівна – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  21. Козлов Павло Анатолійович – вч. фізкультури, вища кв. кат., вчитель-методист
  22. Козловський Андрій В’ячеславович – вч. англ. мови, вища кв. кат.
  23. Костюк Василь Степанович – вч. фізики англійською мовою, кандидат педагогічних наук
  24. Крамар Валентина Максимівна – вч. укр. мови і літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  25. Кушнір Світлана Іванівна – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  26. Ладиняк Ігор Стефанович — вч. англ. і нім. мов, вища кв.кат./em>
  27. Липовська Анжела Юріївна – вч. англ. мови, вища кв. кат., вчитель-методист
  28. Невесенко Олег Анатолійович – вч. захисту Вітчизни та фізкультури, спеціаліст
  29. Осташко Олександр Володимирович – вч. інформатики, вища кв. кат., вчитель-методист
  30. Ромейко Інна Едуардівна – вч. інформатики, вища кв. кат.
  31. Сташевська Світлана Кароліївна – вч. математики, вища кв. кат., старший учитель
  32. Томчук Олена Василівна – вч. фізики та інформатики, вища кв. кат., старший учитель
  33. Чуйко Олена Юріївна – вч. фізкультури, І кваліфікаційна категорія
  34. Чупахіна Олена Вікторівна – вч. фізики,  вища кв. кат., вчитель-методист
  35. Шаталюк Олена Степанівна – вч. укр. мови і літератури, вища кваліфікаційна категорія
  36. Штельмах Інна Володимирівна – вч. фізики, інформатики, креслення, вища кв. кат., вчитель-методист
  37. Щаслива Раїса Олександрівна – вч. укр. мови і літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  38. Щорс Вадим Володимирович – соціальний педагог, педагог організатор, вища кв. кат.
  39. Яричук Валентина Анатоліївна – вч. укр. мови і літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  40. Васюк-Аль-Хадіді Юлія Андріївна – вч. музичного мистецтва,  І кваліфікаційна категорія, сумісник
  41. Косолапова Олена Вікторівна – вч. туризму, вища кваліфікаційна категорія, сумісник
  42. Нікітченко Лілія Олександрівна –  вч. хімії, вища кв. кат., старший учитель, кандидат педагогічних наук, сумісник
  43. Кравченко Марта Михайлівна – вч. історії та правознавства, І кваліфікаційна категорія
  44. Подчашинська Катерина Іванівна – вчитель технологій, ІІ кваліфікаційна категорія
  45. Яцентюк Ольга Юріївна – вч. англ. і нім. мов, І кваліфікаційна категорія, декретна відпустка