Кадровий склад педагогічного персоналу

  1. Козяр Ольга Миколаївна – директор, вч. інформатики, вища кв. кат., вчитель-методист
  2. Ковбасюк Ігор Олексійович – заступник директора, вч. фізики, вища кв. кат., вчитель-методист
  3. Полєшко Руслан Анатолійович – заступник директора, вч. біології, вища кв. кат., вчитель-методист
  4. Бондарчук Лариса Петрівна – заступник директора, вч. географії, вища кв. кат., вчитель-методист
  5. Антонюк Євгеній Володимирович – вч. історії та правознавства, ІІ кваліфікаційна категорія
  6. Антонюк Марина Михайлівна – вч. інформатики, математики, ІІ кваліфікаційна категорія
  7. Базалійська Любов Петрівна – психолог, вища кв. кат.
  8. Ваколюк Тетяна Михайлівна – вч. біології, вища кв. кат., вчитель-методист
  9. Волков Ернест Сергійович – вч. інформатики, фізики, вища кв. кат., вчитель-методист
  10. Васюк-Аль-Хадіді Юлія Андріївна – вч. музичного мистецтва,  І кваліфікаційна категорія, сумісник
  11. Галушко Лариса Василівна – вч. англ. мови, вища кв. кат., старший вчитель
  12. Головащенко Таміла Володимирівна – вч. допрофесійного навчання, вища кв. кат., старший вчитель
  13. Дейнека Наталія Омелянівна – вч. заруб. літ., основ здоров’я, захисту Вітчизни, вища кв. кат., вчитель-методист
  14. ДемецьТетяна Юріївна – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  15. Дигас Світлана Володимирівна – вч. хімії, вища кв. кат., вчитель-методист
  16. Дудар Марія Олександрівна – вч. географії, ІІ кваліфікаційна категорія
  17. Дячок Алла Володимирівна – вч. зарубіжної літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  18. Єфременюк Ніна Василівна – вч. інформатики, вища кв. кат., вчитель-методист
  19. Іващук Галина Григорівна – вч. історії, вища кв. кат., вчитель-методист
  20. Киналь Анна  Юріївна – вч. англ. та нім. мов, вища кв. кат., вчитель-методист
  21. Кметюк Світлана Володимирівна – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  22. Козлов Павло Анатолійович – вч. фізкультури, вища кв. кат., вчитель-методист
  23. Козловський Андрій В’ячеславович – вч. англ. мови, вища кв. кат.
  24. Костюк Василь Степанович – лаборант, кандидат педагогічних наук
  25. Крамар Валентина Максимівна – вч. укр. мови і літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  26. Кравченко Марта Михайлівна – вч. історії та правознавства, І кваліфікаційна категорія
  27. Кушнір Світлана Іванівна – вч. математики, вища кв. кат., вчитель-методист
  28. Ладиняк Ігор Стефанович — вч. англ. і нім. мов, вища кв.кат.
  29. Липовська Анжела Юріївна – вч. англ. мови, вища кв. кат., вчитель-методист
  30. Невесенко Олег Анатолійович – вч. захисту Вітчизни та фізкультури, спеціаліст
  31. Нікітченко Лілія Олександрівна –  вч. хімії, вища кв. кат., старший учитель, кандидат педагогічних наук, сумісник
  32. Осташко Олександр Володимирович – вч. інформатики, вища кв. кат., вчитель-методист
  33. Платонов Ігор Вікторович – вч. інформатики, спеціаліст.
  34. Семенюк Олег Анатолійович – вч. діловодства, спеціаліст.
  35. Сташевська Світлана Кароліївна – вч. математики, вища кв. кат., старший учитель
  36. Томчук Олена Василівна – вч. фізики та інформатики, вища кв. кат., старший учитель
  37. Чуйко Олена Юріївна – вч. фізкультури, І кваліфікаційна категорія
  38. Чупахіна Олена Вікторівна – вч. фізики,  вища кв. кат., вчитель-методист
  39. Шаталюк Олена Степанівна – вч. укр. мови і літератури, вища кваліфікаційна категорія
  40. Штельмах Інна Володимирівна – вч. фізики, інформатики, креслення, вища кв. кат., вчитель-методист
  41. Щаслива Раїса Олександрівна – вч. укр. мови і літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  42. Щорс Вадим Володимирович – соціальний педагог, педагог організатор, вища кв. кат.
  43. Яричук Валентина Анатоліївна – вч. укр. мови і літератури, вища кв. кат., вчитель-методист
  44. Яцентюк Ольга Юріївна – вч. англ. і нім. мов, І кваліфікаційна категорія, декретна відпустка