Додаткові освітні послуги 2019

Додатковою осівітньою послугою комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» є доліцейна підготовка

Доліцейна підготовка – платна послуга, яка працює з метою забезпечення належної підготовки учнів 6-х та 7-х класів загальноосвітніх шкіл, що бажають продовжити навчання в ліцеї, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності” від 27 серпня 2010 року № 796. Заняття з української мови, математики, англійської мови та фізики проводяться за розкладом щосуботи з 9-00 до 16-00.

Станом на 05 жовтня 2019року вартість послуги згідно обрахованої калькуляції складає 380грн. Оплата за послугу здійснюється на спеціальний реєстраційний рахунок 31553211138310, відкритий в ГУ ДКСУ у Вінницькій області (МФО 802015).

Надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги, що надаються комунальним закладом «Вінницький технічний ліцей згідно з його основною діяльністю, відображаються в бюджетній квартальній та річній звітності, зокрема у формі 4-1м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (додаток 2 до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів), що подається до Державної казначейської служби України у Вінницькій області. За 9 місяців 2019 року надходження від послуги склали 285,6 тис.грн. Надходження використовуються згідно ст. 13 Бюджетного кодексу України та відповідно до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ на покриття витрат, пов’язаних з організацією та наданням послуги, а саме – на організацію навчально – виховного процесу, на виплату заробітної плати, на сплату нарахованого на заробітну плату єдиного внеску, покриття витрат на комунальні послуги, на утримання приміщень навчального закладу, та на проведення інших заходів, пов’язаних з виконанням основних функцій установи, які не забезпечені (або частково забезпечені) видатками загального фонду.

Реквізити для розрахунків:

КЗ «Вінницький технічний ліцей»
Кошти перераховувати
на розрахунковий рахунок
31553211138310
МФО 802015 код 20097668
Банк ГУДКСУ у м.Вінниці

П.І.П. учня____________________________________________________________
Група____________________________Місяць_______________________________

Найближчим часом (до 12.01.2020р.) розрахунковий рахунок буде змінено Казначейством за
стандартом IBAN.
Слідкуйте за новинами на сайті.