Актуальні сторінки

Корисна інформація

День вчителя 2018

Зі святом, любі вчителі!

Учитель… Така нелегка і водночас така важлива професія… Не кожен візьметься за цю складну працю, тому що потрібно вміти не лише навчити, а й згуртувати, підказати, допомогти. Потрібно бути не лише педагогом, а й порадником і справжнім другом.

День учителя почали святкувати ще в далекому 1947 році, у невеликій школі Сан-Паулу, в Бразилії. Тоді свято ще не було офіційним, на державному рівні його започаткували 1963 року. А в Україні вперше день учителя відзначили лише 5 жовтня 1994 року. І з того часу професійне свято педагогів відзначають щороку в першу неділю жовтня.

Наші вчителі, справді, заслуговують на повагу, шану та низький уклін від нас, учнів. Адже перед педагогами поставлене важливе завдання – провести нас важким шляхом науки і допомогти стати освіченими людьми! А це величезна відповідальність та важка праця.

Любі учителі! Вітаємо вас з професійним святом! Від імені всіх учнів бажаємо щастя, здоров'я, терпіння, творчого натхнення, побільше позитиву і ніколи не засмучуйтеся із-за дрібниць. Ми вас любимо! Зі святом!


Автор: Аліна Демченко, ІТЕ-2 (гурток журналістики КЗ «Вінницький технічний ліцей»)

1475239820 008

Кориcні посилання