Актуальні сторінки

Корисна інформація

КПІ на порозі ВТЛ

Протягом трьох днів - 5, 6, 7 червня 2018 року, у каб.№12 комунального закладу «Вінницький технічний ліцей», незважаючи на літній час, було гамірно та людно. Тут з учнями груп ФМН-1, ІТН-1, ІТЕ-1, ФМН-2, ФМН-3 та ІТН-3 працювали представники радіотехнічного факультету Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського».

Викладачі ВУЗу Адаменко В.О. та Мирончук О.Ю. протягом двох днів допомагали учням опановувати основи роботи з мікроконтролерами на основі Arduino.

За результатами навчання ліцеїсти отримали сертифікати про закінчення курсу та запрошення на продовження навчання на факультеті. Найактивніші слухачі в якості додаткової нагороди відвідали кімнату віртуальної реальності, що викликало в них велике захоплення!

Також представники університету, Оксана Степанівна Захарченко та Ірина Олександрівна Сушко, встигли поспілкуватись не тільки з ліцеїстами і вчителями ліцею, але й з батьками. На батьківських зборах вони продемонстрували презентацію радіотехнічного факультету, розповіли про умови вступу, навчання та проживання студентів.

Разом з цим відбувалися перемовини щодо поглиблення співпраці між навчальними закладами .

Також пропонуємо переглянути інформацію про цю подію на сайті Радіотехнічного факультету КПІ.

Фотографії з цього заходу пропонуємо переглянути у Фотогалереї.

Кориcні посилання