Актуальні сторінки

Корисна інформація

Вступ - 2018. Графік проведення конкурсних випробувань

Дата  Час  Випробування 
11 червня 10:00  Співбесіда для призерів предметних олімпіад
11 червня 11:00  Випробування з української мови
11 червня 12:00  Випробування з фізики
13 червня 9:00  Випробування з математики

 

Приклад завдання з української мови (диктант)

Барвінок

Баба Килина була невеличка й тонка, на її темному обличчі життя зоставило своє зморшкувате письмо, в очах випалило живий дух, і вони були подібні на дві бездонні криниці. Вона варила такий смачний борщ, що від нього не можна було одірватися.

Баба Килина пишалася своїм городом, на якому росли кущі барвінку. Здавалося, що він і взимку зеленіє, бо коли танули сніги, то на світ пробивалося його цупке зелене листя, не змучене холодом, не скалічене морозом. А коли повітря ставало по­материнськи м’яким і лагідним, то барвінок зацвітав так, наче небо бризнуло на землю живою своєю блакиттю, зацвітав так, немов дитячі очі землі дивилися на тебе довірливо. Баба гнівалася, коли зривали барвінковий цвіт. Вона взагалі ніколи не могла примиритися з тим, що квітку зривають.

Навіть на Спаса, коли з квітами просинаєшся, з квітами сідаєш за стіл і їси яблука, груші, вона не могла відцуратись од такого ставлення до цвіту.

 

146 слів                                                                                                    За Є. Гуцалом

 

Приклад завдання з математики

matematyka

Приклад завдання з фізики

fizika

Кориcні посилання