Актуальні сторінки

Корисна інформація

Зміна голови учнівського врядування ліцею

У п’ятницю, 11 травня, був важливий день для всіх ліцеїстів: відбулася інавгурація нового президента ліцею. Ним став Антон Писаренко з групи ЛІН-3. Та для початку слово взяв екс-президент Павло Михайлюк, який виступив зі зворушливою промовою. Адже, справді, для Павла час правління в навчальному закладі пройшов недарма -  він зробив чимало для ліцею як президент.

Та, напевно, всім цікаво, чи стане Антон Писаренко гідною заміною, чи впорається новий президент із цією роллю? Саме тому учасники гуртка журналістики ліцею провели з Антоном інтерв’ю та задали йому декілька запитань.

- Чому ти захотів стати президентом ліцею? Що тебе до цього підштовхнуло?
- А: По-перше, це було щире бажання щось змінити в нашому ліцеї. Словом, – зробити життя ліцеїстів ще кращим. По-друге, велика кількість ідей і відчуття, що їх, дійсно, можна втілити в реальність. По-третє, підтримка друзів і знайомих.

- Чи важким був шлях до цієї посади? Як довго ти цього прагнув?

- А:  Шлях, в принципі, зовсім неважкий (можливо, саме завдяки підтримці), проте він був достатньо тернистим. Але насправді я безмежно радий, що це все зустрічалось на моєму шляху. Це безцінний досвід.

-  Учителі підтримують тебе в ролі президента?

- А: Скажу так: більшість точно була не проти. А на посаді – так лише у п’ятницю інавгурація була. У понеділок перший «робочий» день, а там –  побачимо.
- Чи важко буде потрапити до твоєї команди, чи, можливо, її взагалі не буде, а передбачається новий метод учнівського керування в ліцеї?

 - А: Командою контент-мейкерів на сьогодні я задоволений.  Чому саме команда контент-мейкерів? Тому що я не хочу привласнювати їх собі та називати «командою президента». У нас одна ціль, тому ми усі рівні. Наскільки я знаю, є ще ліцеїсти, які бажають до нас приєднатися, але то все з часом. Стосовно того, чи легко буде працювати: ліцею потрібні креативні люди з певним багажем ідей і бажанням  робити все «саме тут і саме зараз». План роботи у нас досить масштабний: починаючи від пунктів моєї програми та опонентів, завершуючи ідеями, які щодня у нас виникають.

- Наступного року ти будеш 11-класником. Чи не боїшся, що діяльність президента буде заважати навчанню та підготовці до екзаменів?
- А: Громадська діяльність стала моїм хобі, тому в перервах між навчанням і підготовкою до екзаменів я обов’язково приділятиму час та увагу президентству. 

Ось такий новий президент: з безліччю ідей, бажанням працювати та втілювати все задумане в реальність. Бажаємо йому успіху в цій нелегкій справі та підняття учнівського самоврядування ліцею на ще вищий рівень.

Автор: Катерина Єфременюк, група ІТН-3 (гурток журналістики КЗ «Вінницький технічний ліцей»)

3851

3858

3865

3873

3877

3880

3883

Кориcні посилання