Актуальні сторінки

Корисна інформація

Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників

23 квітня 2018 року відбувся міський етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників загальноосвітніх шкіл у місті Вінниці в приміщення комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради», у якому взяло участь 11 команд.

Команда нашого ліцею «Чіп і Дейл – бурундуки-рятівники» здобула перемогу у номінації «Вокальна майстерність».

Учасники команди «Чіп і Дейл – бурундуки-рятівники»:

  • Писаренко Антон – капітан команди, учень групи ЛІН-3;
  • Антонюк Марія – учениця групи ЛІН-3;
  • Врублевський Олександр – учень групи ІТН-3;
  • Галушко Анастасія – учениця групи ЛІН-3;
  • Данилюк Дар͐я – учениця групи ІТН-1;
  • Левчишина Валерія – учениця групи ЛІН-1;
  • Пішенко Олександр – учень групи ЛІН-1;
  • Черниш Нікіта – учень групи ЛІН-3.

Керівник команди – соціальний педагог Щорс В.В., помічник керівника команди – практичний психолог Базалійська Л.П.

Виступи учасників оцінювало професійне журі, яке складалося з представників Департаменту освіти Вінницької міської ради, міського методичного кабінету та представників ДСНС у Вінницькій області.

Під час виступу ліцеїсти-учасники загону дружини юних пожежників продемонстрували знання правил безпечної поведінки, навички діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях в ігровій формі, розкрили актуальність теми виступів, показали акторські здібності, вокальну майстерність та яскравість образу.

«Наша команда з великим задоволенням бере участь у фестивалі дружин юних пожежників. Вона щороку поповнюється новими учасниками, які долучаються до вивчення історії пожежно-рятувальної служби та діяльності оперативно-рятувального підрозділа цивільного захисту, — зазначив командир команди «Чіп і Дейл — бурундуки-рятівники» Антон Писаренко. — Набуті знання юні пожежники демонструють під час виступів «Візитка» та «Домашнє завдання». Ми сподіваємося, що наш виступ подарував глядачам атмосферу справжнього свята та підняв настрій веселими та запальними піснями наприкінці фестивалю. Отже, будемо наполегливо тренуватися, поглиблювати свої знання, щоб в наступному 2019 році достойно представити свій заклад  на конкурсі ДЮП».

Автор: Нікіта Черниш,  ЛІН-3 (гурток «Юні пожежники»)

IMG 9635

IMG 9639

IMG 9650

IMG 9651

IMG 9653

emblema

gramotaDJUP2018

Кориcні посилання