Актуальні сторінки

Корисна інформація

Bookcrossing в ліцеї

Один із популярних рухів світу – буккроссинг – стартував у нашому рідному ліцеї! Ті, хто «в курсі», що це таке, – гайда за книгами і з книгами, а для тих, хто вперше чує про таке, – розповідаємо все по порядку.

Буккроссинг — громадський рух, що діє за принципом соціальних  мереж: людина, прочитавши книгу, залишає її в громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати. Вона ж, у свою чергу, повинна повторити процес. Мету буккросингу формулюють по-різному: популяризація ідеї читання і перетворення світу на бібліотеку, створення нового інтелектуального прошарку суспільства, вклад у збереження природи. Йдеться не просто про обмін книгами, а про можливість саморозвитку та самовдосконалення.

Так і ліцеїсти з гуртка підприємництва створили поличку (на ІІ поверсі ліцею, біля актової зали), із якої можна взяти книгу або ж покласти. Все анонімно, на вільній основі, без вікових обмежень. Девіз: «Потрібно - візьми, не потрібно - принеси». Закликаємо всіх охочих взяти участь у русі! Разом ми зробимо цей світ кращим і начитаним.

Автор: Тетяна Ненчинська, ІТН-3 (гурток журналістики КЗ «Вінницький технічний ліцей»)

BC

 BC1

Кориcні посилання