Актуальні сторінки

Корисна інформація

Ліцейний конкурс "Євробачення - 2018"

16 березня у Вінницькому технічному ліцеї відбувся конкурс «Євробачення». Такий захід у закладі пройшов вдруге. Цього разу взяли участь представники 11 груп. Всі вони презентували пісні англійською мовою.

1

Розпочинала конкурсну програм група ФМН-2. В інтерв’ю вони зізналися: знали, що буде «Євробачення» чи не найперші в ліцеї, але почали готуватися лише за 3 дні до конкурсу.

Далі одна за одною групи демонстрували свої музичні таланти. Був і спільний номер всіх учасників разом з хором ліцею. Ліцеїстам не заважало нічого, щоб йти до перемоги: ні запекла конкуренція, ні падаючі мікрофони.

Виступи учасників оцінювало журі. Суддівська колегія поділялась на 2 категорії: учні ліцею та запрошені гості. Потрапити до складу учнівського журі мали змогу не всі, потрібно було «тямити» у музиці. Ось, наприклад, Андрій Маринчук з групи ІТН-2 навчається у музичній школі, і тому йому вдалося стати учнівським суддею.

До складу запрошених гостей увійшли відомі вінничани, яких часто можна побачити на міських заходах.

Андрій Марцинковський – вінницький «добряк», відомий шоу-мен, учасник і продюсер телепроектів «Шиканемо», організатор Вінницьких днів моди, популярний ведучий, керівник креативної компанії «Арт-Меню».

Юрій Постовий – постійний ведучий «Вінниціанського» кінофестивалю, учасник телепроекту «Розсміши коміка», шоу-мен та ведучий, тренер команди КВН.

Максим Никитенко – ведучий телепрограми «Світанок», постійний ведучий загальноміських заходів, тренер команди КВН, учасник телепроекту «Розсміши коміка», випускник Вінницького технічного ліцею.

Валуйська Тетяна Олегівна – президентка Вінницької міської громадської організації «Центр підтримки малого бізнесу», представник Вінницької міської ради.

Старжинський Валерій – організатор першого конкурсу Євробачення в ліцеї 2017 року, випускник технічного ліцею, студент Вінницького політехнічного університету.

Актовий зал був переповнений ліцеїстами, які активно підтримували своїх фаворитів. Провівши опитування серед присутніх ліцеїстів, їм найбільше сподобалися виступи груп ФМН-4 та ІТН-1. Думки учнів зійшлися з думкою журі. Саме група ФМН-4 і виграла Євробачення, група ІТН-1 посіла друге місце.

До речі, серед ліцеїстів шириться інша назва цього конкурсу – «ВТЛбачення». І навіть директор ліцею Степан Корнійович Пастух вважає, що "ВТЛбачення" – гарна назва. Тож, можливо, наступного року всі групи демонструватимуть свої таланти вже на "ВТЛбаченні".

А зараз ми вітаємо учасників «Євробачення» з успішним заходом і бажаємо, щоб вони не зупинялись на досягнутому і були такими ж активними і в навчанні, і в інших творчих змаганнях.

Автори: Анастасія Сохацька, ФМН-2 та Олена Слободянюк, ІТН-2 (гурток журналістики КЗ «Вінницький технічний ліцей»)

На фото: переможці конкурсу - учні групи ФМН-4

IMG 1380 min  IMG 1402 min 
 IMG 1413 min  IMG 1443 min
 IMG 1470 min  IMG 1512 min
 IMG 1514 min  IMG 1580 min
 IMG 1627 min  IMG 1701 min
 IMG 1742 min  IMG 1820 min
 IMG 1848 min  IMG 2011 min

IMG 2049 min

Кориcні посилання