• Новини

    Перемога на олімпіадах

     

    Вітаємо переможців, призерів

    ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з

    математики та їх наставників!       

     

    №з/п ПІБ Група Місце Вчитель

    8 клас

    1 Мокін Юрій Олександрович ФМН-1 ІІ Демець Т.Ю.
    2 Шауро Єлизавета Олександрівна ФМН-1 ІІ Демець Т.Ю.
    3 Олійник Михайло Михайлович ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.
    4 Мельченко Євген Андрійович ІТР-1 ІІІ Сташевська С.К.
    5 Ларюшкін Сергій Олександрович ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.
    6 Николойчишина Вікторія Андріївна ФМН-1 ІІІ Демець Т.Ю.

    9 клас

    7 Гудзь Марія Володимирівна ФМН-2 ІІ Сташевська С.К.
    8 Сучок Катерина Анатоліївна ФМН-2 ІІ Сташевська С.К.
    9 Новіцький Гліб Дмитрович ФМН-2 ІІІ Сташевська С.К.

    10 клас

    10 Ольчедай Микола Олексійович ФМН-3 І Кушнір С.І.
    11 Пойда Богдан Сергійович ФМН-3 І Кушнір С.І.
    12 Іванишин Олександр Олександрович ФМН-3 ІІ Кушнір С.І.
    13 Соха Андрій Павлович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    14 Вишня Софія Максимівна ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    15 Зоммер Ярослав Олегович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    16 Шевчук Андрій Андрійович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.
    17 Дубінін Артур Олександрович ФМН-3 ІІІ Кушнір С.І.

    11 клас

    18 Шарко Юрій Олександрович ФМН-4 І Кметюк С.В.
    19 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-4 І Кметюк С.В.
    20 Теплов Іван Дмитрович ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
    21 Зарішняк Анна Василівна ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
    22 Шауро Андрій Олександрович ФМН-4 ІІ Кметюк С.В.
    23 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.
    24 Румянцев Костянтин Олександрович ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.
    25 Савенко Іван Сергійович ФМН-4 ІІІ Кметюк С.В.

     Бажаємо всім  міцного здоров’я, подальших успіхів  та перемог!           

  • Новини

    Наша молода, але багатообiцяюча збiрна команда лiцею

    з волейболу та кращiй гравець збiрної Данiїл Резнік.

  • Новини

    Чемпіонат міста з інтелектуальних ігор

    З 26 по 29 жовтня в Міському Палаці мистецтв «Зоря» проводився відкритий кубок міста  із інтелектуальних ігор на приз міського голови серед шкільних команд

    Команда учнів “СИНГУЛЯРНІСТЬ” (група ФМН-3) виборола перемоги:

    • гра “Що? Де? Коли?” –І місце
    • “Брейн-ринг” –І місце
    • “Ерудит-квартет”-ІІІ місце

    Склад команди:

    Козаченко Єгор, Стадник Мар’яна, Шаталюк Софія, Король Дмитро, Чернуха Софія, Беспалько Денис

    Вітаємо переможців!