Актуальні сторінки

Корисна інформація

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо призерів!

19.11.2017 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Учні ліцею вибороли 26 призових місць:

  • І місце - 3 учні
  • ІІ місце - 7 учнів
  • ІІІ місце - 16 учнів

 

№ з/п

 

група

ПІБ учасника

ПІБ учителя

 Місце

1.                 

ФМН-1

Скорик Родіон Олегович

Штельмах Інна Володимирівна

 І

2.                 

ФМН-1

Іващук Дмитро Сергійович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІ

3.                 

ФМН-1

Іваницький Максим Костянтинович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІ

4.                 

ФМН-1

Чайка Сергій Русланович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІ

5.                 

ФМН-1

Лук’яненко Олексій Сергійович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІІ

6.                 

ФМН-1

Терещук Кирило Костянтинович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІІ

7.                 

ФМН-1

Мальований Денис Олегович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІІ

8.                 

ФМН-1

Ткач Владислав Анатолійович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІІ

9.                 

ФМН-1

Кошілка Ярослав Васильович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІІ

10.            

ФМН-1

Рибак Михайло Вікторович

Штельмах Інна Володимирівна

 ІІІ

11.            

ФМН-2

Кирилюк Володимир Анатолійович

Томчук Олена Василівна

 І

12.            

ФМН-2

Щупак Кирило Романович

Томчук Олена Василівна

 ІІ

13.            

ФМН-2

Ковальчук Олексій Дмитрович

Томчук Олена Василівна

 ІІІ

14.            

ФМН-2

Тимчук Денис Віталійович

Томчук Олена Василівна

 ІІІ

15.            

ФМН-2

Яловіца Олексій Ігорович

Томчук Олена Василівна

 ІІІ

16.            

ФМН-2

Кузнєцов Ілля Володимирович

Томчук Олена Василівна

 ІІІ

17.            

ФМН-2

Гринюк Володимир Дмитрович

Томчук Олена Василівна

 ІІІ

18.            

ФМН-3

Львов Даниїл Євгенійович

Ковбасюк Ігор Олексійович

 І

19.            

ФМН-3

Поляруш Нікіта Олександрович

Ковбасюк Ігор Олексійович

 ІІІ

20.            

ФМН-3

Столяров Андрій Дмитрович

Ковбасюк Ігор Олексійович

 ІІІ

21.            

ФМН-3

Андрійченко Даниїл Сергійович

Ковбасюк Ігор Олексійович

 ІІІ

22.            

ФМН-4

Міхалакі В'ячеслав Валерійович

Чупахіна Олена Вікторівна

 ІІ

23.            

ФМН-4

Михайлюк Павло Сергійович

Чупахіна Олена Вікторівна

 ІІ

24.            

ФМН-4

Душко Олег Володимирович

Чупахіна Олена Вікторівна

 ІІ

25.            

ФМН-4

Іваненко Денис Федорович

Чупахіна Олена Вікторівна

 ІІІ

26.            

ФМН-4

Малініч Павло Павлович

Чупахіна Олена Вікторівна

 ІІІ

Кориcні посилання

Статистика відвідувань

001814187
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
846
2949
846
781694
18157
45286
1814187

Your IP: 54.221.76.68
Visitors Counter