Актуальні сторінки

Корисна інформація

День захисника України

 Зі святом, наші мужні!

14 жовтня – один день, а три свята: Покрова Святої Богородиці, День українського козацтва і віднедавна  - День захисника України.

Саме цього жовтневого дня весь український народ вшановує мужніх, сильних, впевнених воїнів, які ще за часів козацтва боронили нашу землю, і тих, хто захищає наші кордони нині.

14 жовтня – дата відважних і стійких, великодушних і патріотів. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої держави.

Але не можна забувати, що кожен хлопець, чоловік  - це свого роду захисник: для своїх рідних, для своїх коханих, для своїх колег та друзів.

Тож у цей чудовий день вітаємо не тільки військових, які оберігають Батьківщину, а й усіх чоловіків-вчителів, які оберігають нас на шляху до здобуття освіти, а також вітаємо хлопців-ліцеїстів, кожен із яких у майбутньому теж буде захисником, в першу чергу, для своєї сім’ї та родини.

nezavisimoct 03

Бажаємо, щоб ви завжди були сильні та мужні, мали підтримку зі сторони рідних та друзів. Нехай після будь-яких "баталій", які часто можуть виникати у буденному житті, вдома на вас завжди чекає затишна атмосфера. Міцного здоров’я вам та успіху в усьому! Хай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого. Зі святом, наші мужні!

Автор: Анастасія Телепенко, ФМН-4 (гурток журналістики КЗ «ВТЛ»)

 

Кориcні посилання