Актуальні сторінки

Корисна інформація

День самоврядування

29 вересня у ліцеї відбувся День самоврядування. Напередодні професійного свята вчителів - Дня працівників освіти, ліцеїсти мали змогу побувати у ролі вчителя і провести уроки для молодших курсів.

IMG 7675

Учитель - це не професія, учитель - це ціле життя, – і воно віддане учням. Один раз на рік, у п’ятницю напередодні професійного свята вчителів - Дня працівників освіти, ліцеїсти мають змогу побувати у ролі вчителя і провести уроки для молодших курсів. Цей день традиційно називають Днем самоврядування. Цьогоріч він відбувся 29 вересня.

 IMG 7710 IMG 7678 
 IMG 7693  IMG 7719
 IMG 7681  IMG 7726

Деяким учням замінити вчителя вдалося з легкістю, дехто помітно нервував, все-таки не кожного дня ліцеїсти проводять уроки. З впевненістю можна сказати, що це певний досвід для дітей і, можливо, після такої спроби хтось захоче обрати для себе професію педагога.

Після уроків учнівське самоврядування, V.I.P-студія, журналісти-ліцеїсти та учасники літературної вітальні влаштували концертну програму-привітання для педагогів. На святі багато творчих ліцеїстів дивували своїм відчуттям гумору, художніми номерами, музичними та відеопривітаннями.

День самоврядування у Вінницькому технічному ліцеї відбувся, як завжди: весело, дружньо, по-сімейному невимушено.

Автор: Вікторія Плахотнюк, ІТН-3 (гурток журналістики КЗ "ВТЛ")

Більше фотографій дивіться у фотогалереї День самоврядування 2017

Кориcні посилання