Актуальні сторінки

Корисна інформація

День учителя

День учителя – свято тих, хто обрав професію за покликом серця!

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Н. Красоткіна

Бути вчителем - високе покликання і нелегка праця: це гори різноманітної літератури, це кілометри кроків, пройдених класною кімнатою, це кілограми зошитів, це радість спілкування з учнями, це безупинний пошук досконалості у всьому, прагнення дійти «до самої суті».

Беручись виконувати свою благородну місію, вчитель, переступивши поріг класу, мусить повністю забути про всі свої особисті турботи чи бажання, мрії та захоплення. Це все буде, але потім, коли завершаться уроки. А зараз, тут, у класі, ти – усміхнений, привітний, терплячий, безмежно відданий своїй справі. У тебе – найкращий вигляд і навіть хворобам не залишається місця у твоєму житті, бо ти – Вчитель.

А ще вчитель – це вічний учень, якому доводиться все життя навчатися, щоб завжди бути готовим відповідь на будь-яке, навіть каверзне, запитання своїх вихованців. Він мусить вчитися, щоб не відставати від стрімкого розвитку освітніх технологій, який летить вперед з неймовірною швидкістю.

Чи можна вчителя назвати щасливою людиною? Без сумніву, можна, адже його щастя – це робота, у яку він вкладає частину своєї душі, бо вона робиться не з примусу чи необхідності, а за покликом серця.

Професія вчителя - вічна професія. І поки існують діти, їм потрібні наставники, учителі, майстри своєї справи, ті, про яких кажуть: «Вчитель від Бога». І саме такими є наші вчителі Вінницького технічного ліцею.

Дорогі наші вчителі, ми вас любимо, цінуємо і поважаємо. Ліцей став для нас другою домівкою, а ви - нашими ліцейними батьками, які міцно тримаючи нас за руки, ведуть по стежках науки. У цей чудовий святковий день – День учителя – ми хочемо побажати натхнення для роботи, щастя у буденному житті, міцного здоров’я і щоб у очах ліцеїстів ви завжди бачили іскорки бажання навчатися, щоб ваша праця завжди цінувалася і пам’ятайте головне – ми вас любимо!

Автор: Тетяна Ненчинська, ІТН-3

До дня учителя гурток журналістики підготував цікаве відео.

Кориcні посилання