Актуальні сторінки

Корисна інформація

Міжнародний День Миру

21 вересня ліцеїсти приєдналися до відзначення Міжнародного Дня Миру!

mir

Міжнародний День Миру – важливий день для населення всієї планети. Його започаткували ще 1981 року. Генеральна Асамблея ООН заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. І з того часу така дата відзначалася щороку в третій вівторок вересня. Згодом Генеральна Асамблея ООН в резолюції від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний День Миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. 

Україна постійно влаштовує цікаві заходи до цього дня: різноманітні концерти, флешмоби, виставки, конференції. Приєднуються до відзначення Дня Миру як дорослі, так і діти. Вінницький технічний ліцей теж не оминає таку дату, провівши надзвичайно цікаву акцію. Тож як відзначили День Миру ліцеїсти?

 imgonline com ua Compressed 7whuIWIEZkv   

imgonline com ua Compressed 2VaRsb66vemimgonline com ua Compressed oHwck9hoROguwn6

Все розпочалося з самого рання. У холі навчального закладу панувала по-справжньому тепла атмосфера. Ліцеїсти розмальовували імбирні пряники, писали, що для них означає слово «мир», всі разом розфарбовували картину миру та розписували обличчя символами миру.

 imgonline com ua Compressed Dresea8fl8 imgonline com ua Compressed oDArcqTLYzDmw 

Як зазначали більшість ліцеїстів, для них мир – це воля, гарні відносини між людьми, спокій та свобода мрій. 

А ось педагог-організатор ліцею запевняє, що повага, свобода, любов, цінувати все, не забувати, що ти не один, і дбати про когось – ось такі п’ять основних пунктів, які дозволяють зробити атмосферу по-справжньому мирною.

2wuK4wjsyl3l7zH imgonline com ua Compressed lesgHR0V9a imgonline com ua Compressed FRPsv1RrbG

 

День Миру відбувся у ліцеї не вперше. А ось святкування у такому форматі – нове. Тепер таке відзначення увійде до списку традиційних у навчальному закладі. А наступний захід, який відбуватиметься у ліцеї, - День самоврядування. Тож читайте про це на сайті незабаром.

Автор статті: Анастасія Сохацька, ФМН-2 (гурток журналістики КЗ "ВТЛ")

 

FhpvJItWycuGUJ fV1du0ZfO4Cz0z3 imgonline com ua Compressed 22bMlKz0Ry0Jyjp
6hwSbKybh7xJlxvO imgonline com ua Compressed inWlaNN8ef5 imgonline com ua Compressed AD17jlYQMhK4Rv

 

Кориcні посилання